• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    Otevřená diskuse o nove vychazejicích STAR WARS seriálech.
    SPOILERY POVOLENY!
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    :-))))

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Tohle je pomerne zabavna spekulace, ale asi nic vic: https://www.reddit.com/r/starwarsspeculation/s/bV0u1RU1Dz

    Moff Gideon Will Become Snoke

    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Tahle recenze Ahsoky mi přišla hodně zajímavá. Obsahuje pohledy do zákulisí a vysvětlení typu "tohle tam je, protože Filoni děsně chtěl tohle", což často dává největší smysl. :)
    Ahsoka and the Crimes of Dave Filoni
    https://www.youtube.com/watch?v=vgtjgKR95wo&t=89s
    IKARI
    IKARI --- ---
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANTICLOVEK: Tak ja bych rekl, ze zrovna tohle az takova zahada neni...

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    DWAY: Zalezi, jak je na tom cizi galaxie s technologiema. Jestli tam existuje nejaka fungujici vyspela civilizace, nebo jen trosky davnych risi... I ten Thrawn drzi Chimeru pri zivote asi jen tak tak, vsiml jsem si, ze motory ma funkcni jen ty maly pomocny, sam ma odrbanou uniformu... Ackoliv carodejky by mu mozna mohli nejak pomoct jako Talzin udelala Maulovi novy nohy ze soucastek z rozbitych battle droidu. Jenze ty mozna odfrci za chvili pryc.

    SITH
    SITH --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SITH: to mi připomnělo, že tohodle gladiátora hrál stárnoucí Sven-Ole Thorsen



    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Uz vim, co mi Enoch pripomina - zlaty posmrtny masky. Coz by byla dalsi indicie vedouci stejnym smerem. A vlastne lze mezi zlaty posmrtny masky zahrnout i faraonsky masky.

    SITH
    SITH --- ---
    ANTICLOVEK: já si hned vzpomněl na gladiátora :)

    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    CLUMP: čekni tohle. vyskočilo to na mě, necelý dvě minuty a vlastně dobrej postřeh :)

    Oh wow, that's dark...
    https://youtu.be/tr2OS8-DhVE?si=mb-kzdzSlRbdx6Q8
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Ty stormtrooperi jsou poslepovany ze strepu a la japonska technika opravy keramiky, kdy se svy nesnazi skryvat, ale naopak zvyraznit zlatem. Vlastne stejnej princip pouzili i na Chimeru, ktera utrpela znacny poskozeni trupu. Ono deset let udrzet pri chodu star destroyer asi neni zadna sranda, bez pristupu k dokum a servisum. Plus ty cerveny pasky na vojacich jsou podezrele podobne barevny jako vlajici saty velkych dathomirskych matek. Treba to budou naky nemrtvi nebo carodejny mraky v brneni a la Marrok. Nebo to budou az ty veci v rakvich, co nakladaj?

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    ARAON: vypadá trochu jako kombinace obou. U tohohle mi chybí ta "čepička" kterou má Vaderuv

    ARAON
    ARAON --- ---
    CLUMP: Tezko rict.

    ARAON
    ARAON --- ---
    ARAON: Jen jeste do zaznamu. Tady jsem si obe sceny osobne vytipnul v HD. :)

    ARAON
    ARAON --- ---
    CLUMP: No nejenom ze je vyhlazenej, ale je to hlavne to zrecyklovana scena z Episode III, se zmenenym nasvicenim a kostymem z Clone Wars.

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Jinak dalsi dil reziruje Dave Filoni a uz nevim kdo, asi minimalne Rosaria Dawson, ale snad i nekdo dalsi tvrdil, ze pata epizody je jejich nejoblibenejsi. A nekdo taky prohlasil, ze prej rozbije internet. Kazdopadne asi bude nejlepsi k tomu odted pristupovat s otevrenou mysli. Zajimalo by me, kolik bude teatralnich definitivnich odchodu od Star Wars.))

    Prosim, jestli jste ale nekdo cetl leaky, co bude dal, nic neprozrazujte!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam