• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    IKARI: ja myslkel ze na dokumenty se clovek traky diva hlavne kvuli "deji" :D
    IKARI
    IKARI --- ---
    SEJDA: ja se na Star Wars vzdy koukal kvuli deji ... stejne jako na uplne vsechno ostatni, krome dokumentu, prednasek, vykladu, video-eseji, rozhovoru, reportazi, zprav a tech-dem :D
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    IKARI: a Hera dostala kartac. Ale divame sa na tuto show kvuli deji? to vazne? vzdyt to jsou Star Wars. Divame se na to kvuli stylu vypraveni, kostymum .. kolik sekund jsme divali na makeup Rosarie? :D
    SITH
    SITH --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    Hayden still fucking got it. Jak tam zatocil s tim mecem klasicky, tak mi ukapla slza. A mozna to byl trosku fanservice ale zaroven mi prisla uplne tezka zmena v chovani Ashoky po tom souboji. Takze si myslim, ze nejaky vyznam to melo.

    Hudba jak poslouchali vlny, scena s velrybama. Ja byl spokojeny velmi tentokrat.
    IKARI
    IKARI --- ---
    uf ... tak jediny, co se v tyhle epizode stalo bylo to, ze Ahsoka nastoupila na velrybu

    Hayden dobry ... ale bylo by to lepsi, kdyby sceny s nim mely nejaky vyznam a nebyl to jenom fan servis
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAWERICK: Beskar je odolný vůči blasterům a lightsaberům, ne imunní - a současně některé meče jsem viděl označené jako "high-powered", tak třeba měly dost šťávy?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SITH: to ja vim :) ale minimlane jednohoneo dva tam vzala pres hrudnik pripadne pripochla:) proto me to trklo :)
    SITH
    SITH --- ---
    MAWERICK: určitě, ale jen tam, kde mají na sobě ten beskar. A ten armor není full armor přece :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    hmmm.... nemel y nahodou byt beskar imuni na lightsabery? Ti mandaloriani uplne nevypadali ze by jim to pomohlo...
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    líbilo se mi to ale..
    no a jako...co to bylo :D
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Ted ctu, ze dle drbu natocili i scenu s Anakinem a Ahsokou na Mustafaru, kde s nim bojovala misto Obi-Wana v jakoby What If? scenari. A zda se, ze ji tedy nakonec nepouzili, asi doslo na rozhodnuti nevenovat se "co by kdyby" tematu. Tak by ji ale mohli casem vydat jako deleted scene. Nebo to leakeri pomotali a jeste nekde bude?
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Teda Anakin vypadal nakonec fakt dobre, po konci minuly epizody jsem se trochu bal, ale zbytecne. Hlavne v brneni s kratsima vlasama na Tethu, Rylothu nebo kde to bylo. A v E3 podobe pusobil jakoby vystoupil primo z roku 2005. Good job. Skoda, ze to bylo vlastne celkem kratky.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KARLOSK: jj dlouhe cekani na live-action :) Snad uz od tech prvnich Clove-Wars
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Nářez. Anakin super, ale vidět zase live clonový vojáky, bitvu na Rylothu a doprdele Siege of Mandalore?!!! Škoda jen, že z nějakýho rohu nevykoukla hlava Maula :D
    Dám si to ještě dvakrát minimálně.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    CLUMP: Jestli to budou dávat v kinech, tak to bude doufám pořádnej SW peak!
    DWAY
    DWAY --- ---
    ARAON: vypadá trochu jako kombinace obou. U tohohle mi chybí ta "čepička" kterou má Vaderuv

    ARAON
    ARAON --- ---
    CLUMP: Tezko rict.

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Ackoliv s tim Vaderovym mecem… jini zas oponujou, ze je to jen svetlem a stinem a je Anakinuv. No kazdopadne at uz je streda. V USA dokonce pujde pristi epizoda v utery do vybranych kin, takze z toho delaj udalost. Pls be good.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam