• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    Otevřená diskuse o nove vychazejicích STAR WARS seriálech.
    SPOILERY POVOLENY!
    rozbalit záhlaví
    DWAY
    DWAY --- ---
    SITH: :'(
    SITH
    SITH --- ---
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    CELLINDRA: To si myslim, ze prave bude hrat roli, ze Anakina zna. A Ahsoku si diky tomu trochu povodi.

    Jinak Thrawna pri tvorbe Ahsoky pry konzultovali se Zahnem. Tak uvidime…
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    CLUMP: Což je legrační, protože podle kanonický knížky Thrawn: Alliances se potkal jak s Anakinem, tak s Vaderem a domyslel si, že von je von.

    THRAWN: Bohužel se bojím, že Thrawn nemůže bejt chytřejší než ti, kdo píšou scénář - a zatím se každej díl dírama v logice jenom hemží...
    IKARI
    IKARI --- ---
    THRAWN: jo, jenom s inteligenci jakou zatim vojaci novy republiky projevili, je rozabrat na prvocinitele nebude zrovna velikej achievment ...
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    SEJDA: Komplet celých 430 minut debilní trilogie. A protože nesnáším retardovanou Ray, musí z ní být Ex-Ray :D a retardovanej Finn taky.
    A jestli se bude chovat Ezra stejně debilně jako v Rebels, jsem i pro jeho terminaci.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    MAWERICK: Leak se Silou asi neznam. Ja leaky aktivne nehledam, ale obcas holt nejakej zahlidnu. Ted nevim, jestli chci vedet vic, nebo ne.))
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    CLUMP: jo, Baylen bohuzel asi fakt umre, a je to velka skoda:(


    CLUMP: taky, hlavne nejakou super taktiku, kdy je Thrawn rozebere na prvocinitele, me by fakt stacilo neco jako co se stane hnedka na prvnich strankach Dedice imperia a budu stastnej:)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    CLUMP: Já jen fakt doufám že ten leak s tou Silou se nesplní... Ale některé onelinery zvlášť v poslední epizodě teď mě lehce znervoznuji...
    "I have a bad feeling about this..." :)))
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    SEJDA: Hlasoval jsem pro polozku Ray, myslel jsem Baylana (Ray Stevenson), ale jak koukam na dalsi moznosti, nebylo to mysleny jako Rey? Coz samozrejme nedava smysl, ale…

    Kazdopadne s kazdou dalsi scenou s Baylanem jsem jeste smutnejsi, ze Ray umrel. Je to fakt fascinujici charakter.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Ja fakt doufam v nejakou poradnejsi vesmirnou bitvu jeste v tyhle rade Ahsoky nez jen stredni lod a nekolik malych stihacek (ackoliv ta byla taky dobra). Trikove maji vesmirny sceny a obecne lode i s nekinofilmovym rozpoctem zmakly a treba ta v Mandalorianovi 3 proti krizniku Goriana Sharda byla super, byt taky mensiho rozsahu. Takze si preju, aby se Thrawn vratil s Chimerou a radne Novy republice nalozil. A Hera dostane "ja to rikala" moment.

    Btw ted dava smysl leak, ze se Anakin ma objevit i v dalsi epizode v podobe hologramu. Protoze si Thrawn vyzadal veskery info o Ahsoce vcetne jejiho mistra. Schvalne, jaky zaznamy si bude prehravat.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    SEJDA: Posadka tech trech republikovych krizniku nad Seatosem.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SEJDA: Sila...
    SEJDA
    SEJDA --- ---

    V posledni epizode zemre


    Instrukce:
    jestli anketa, prekroci -5 tak ji smazu

    10 hlasy od 10 respondentů

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SITH: vím o tom teda z YT videa, já si furt říkal, že to toho chlapa odněkud znám
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SITH: to mi připomnělo, že tohodle gladiátora hrál stárnoucí Sven-Ole Thorsen



    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Uz vim, co mi Enoch pripomina - zlaty posmrtny masky. Coz by byla dalsi indicie vedouci stejnym smerem. A vlastne lze mezi zlaty posmrtny masky zahrnout i faraonsky masky.

    SITH
    SITH --- ---
    ANTICLOVEK: já si hned vzpomněl na gladiátora :)

    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    CLUMP: čekni tohle. vyskočilo to na mě, necelý dvě minuty a vlastně dobrej postřeh :)

    Oh wow, that's dark...
    https://youtu.be/tr2OS8-DhVE?si=mb-kzdzSlRbdx6Q8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam