• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Mno...v ramci vyvoje jsem to mel nejdriv takhle, pak obracene a pak jsem to vratil zase takhle. Neco mi tam delalo docela bordel a takhle je to aspon konzistentni se zbytkem nyxu.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    oooooo nyx ma zpatky chat v sidepanelu! takze jsem se dockal a dekuji :)

    akorat drobnost - sel by udelat switch, aby nejnovejsi zpravy v chat okne nebyly nahore, ale dole?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KID_MCHUTT: naskočilo jedno

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (a vidím se jen jednou)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TOOMIX: zkusil jsem na tomhle příspěvku
    NYX
    NYX --- ---
    To by nekdo mohl vyzkouset nez se na to budu mit prilezitost mrknout ja. Ale imho tam nejakou kontrolu mam, aby se to neposilalo vickrat za sebou...spis to bude nejaka divna haluz :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Tohle zobrazení dvou palců od jednoho člověka v notifikaci může nastat, když dá člověk palec, odebere ho a dá ho tam hned zase zpátky? U příspěvku je pak správně jenom jednou.

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    GLOBETROTTER: protoze jsem tam chtel dat jinou hodnotu, ale zapomnel na to...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    _OZZY_: A proč to mažeš? Btw.ono to hodí chybu i když nepoužiješ to tlačítko s plusy.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kdyz vymazu pocet postu na stranku a dam +++, tak to vyhodi chybu... (jako ano, je to moje chyba, ale mozna radsi v tom pripade pouzit nejakou default hodnotu nebo napsat "hele vole, napis kolik toho chces videt") ^_^
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    GLOBETROTTER: Vidíš to, ja s lidma co používají podobný zdroje dál vůbec nedebatuju. Nemám o čem. Příště si zdroje overuj, je to základní pravidlo klubu.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NAGASAWA: Nebyl to Bartoš, ale Vávra, nicméně je to jedno. Postnul jsem video, které Vávra nevyrobil, zdroj jsem neznal, stejně tak jako jsem neznal žádného Vávru. Byl to omyl. Což jsem Ti hned poté napsal do pošty a nereagoval jsi na to. Po čase jsem Tě slušně požádal o zrušení RO, rovněž jsi nereagoval.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NAVARA: ach ano, dekuji.

    Kazdopadne, pravidla na nastence 3.sv. jsou jen pro forma, moderator je vymaha a meni podle osobnich sympatii a politickych preferenci.

    "s nim mám svoje ne zrovna dobry zkušenosti" On nechal ve virovem auditku vyhruzky konkretnim fyzikym nasilim proti konkretni osobe. Ostatni moderatori je taky tolerovali. Kdyz jsem je na to upozornil, rozhodli se me z moderovani odstranit.
    (odbocka: On beztak majitel vir. kl. psal, ze klub je, cituji "beznadejne zesrackovately", a "kdyby bylo na mne, tak ma nekolik desitek lidi ban". Rikal jsem pojdme do toho, jenze to by znamenalo ban i pro nektera toxicka ID, ktera ma prave v oblibe moderator 3.sv., takze s pomoci jedne hystericke rasisticke ucy vyrobili nekauzu a pan majitel vir. kl. vyrazil me, aby si to nerozhazel u moderatora 3.sv., ponevadz o klub stejne nema zajem, nastenka zustala, jak jsem ji pred rokem spolecne s 2 dalsimi ID nechal byt, atd.)

    "Pokud někoho vyhodim dveřmi, vrati se 4x oknem a ..." To si me s nekym plete. Me dal za karikaturu Trumpova snazeni v Syrii (v dobe, kdy ho povazoval za mensi zlo nez Hillary) dvoutydenni RO, jelikoz, a ted pozor, jsem ho postnul misto v patek, v sobotu rano :)))
    (Jak znamo, "humorne patky" tam maji mistni trigger happy incelove nepretrzite a nikdy je neomezuje.)

    Rikam, ja chapu, ze zakrocit proti nekomu, kdo se domniva, ze navstevniky 3.sv.v. zajimaji jeho masturbacni predlohy a zaroven se na internetech chlubi pistolkama, muze byt vosajslich. Nicmene, do toho klubu pise pravidelne nekolik lidi, kteri by se dle meho nazoru jako moderatori a) bez biasu drzeli pravidel, ktera stanovuji, b) nepletli si 3.sv. s chaturbate, c) jsou z armady (a ne realitni spekulanti).

    jo a "Voytex dostal RO za rozjizdeni flame" Nepravda. V klubu se neustale spekuluje o vzajemnych nazorech a vyrocich. Malicherny, zastupny duvod.

    GLOBETROTTER: A vsiml sis, ze veta o tolerovani multaku ted ze zahlavi zmizela? To je nahodicka...

    Jinak pochopitelne, socsite mivaji ombudsmany.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jinak dodám, ze když někomu udělil RO a následně mi pristanou v poste litanie a nadávky tak na ne vazne nereaguju :) Uprimne, kdo by to dělal?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Což tedy moderace klubů je jeden z důvodů, proč ukázat, že zpráva nedorazí - ať už dotyčného má v ignore odeílatel nebo adresát…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VOYTEX: "RO neni od majitele, je od moderatora, ktery nereaguje" - že ty ho máš v ignore?

    NAGASAWA --- --- 11:34:48 27.2.2022 --- [0:02]+1
    Pan Voytex mě má v ignore, tak jen ve zkratce - na nástěnce klubu 3sv je informace, ze je auditko drasticky moderovano a za obskurní zdroje dávám RO a ban. Pan Voytex dostal RO za rozjizdeni flame a protože s nim mám svoje ne zrovna dobry zkušenosti a zarizl jsem to v zakladu. Xmeda dostal ban za opakovanou otevrenou ruskou propagandu a lži. Pan Globetrotter za zdrojovani z blogu neonacisty a konspiratora Adama B. Bartoše. Pokud někoho vyhodim dveřmi, vrati se 4x oknem a chova se následně slušně, dam mu po domluvě v poste druhou šanci. Může se vám to libit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je to jediný co s tím můžete dělat. Vaše bany a RO jsou jen a pouze na vás. Pokud budete přinášet informace a chovat se slušně jste vítáni. Pokud ne, váš boj. Ahoj.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Pan Voytex mě má v ignore, tak jen ve zkratce - na nástěnce klubu 3sv je informace, ze je auditko drasticky moderovano a za obskurní zdroje dávám RO a ban. Pan Voytex dostal RO za rozjizdeni flame a protože s nim mám svoje ne zrovna dobry zkušenosti a zarizl jsem to v zakladu. Xmeda dostal ban za opakovanou otevrenou ruskou propagandu a lži. Pan Globetrotter za zdrojovani z blogu neonacisty a konspiratora Adama B. Bartoše. Pokud někoho vyhodim dveřmi, vrati se 4x oknem a chova se následně slušně, dam mu po domluvě v poste druhou šanci. Může se vám to libit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je to jediný co s tím můžete dělat. Vaše bany a RO jsou jen a pouze na vás. Pokud budete přinášet informace a chovat se slušně jste vítáni. Pokud ne, váš boj. Ahoj.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VOYTEX: A co chceš řešit? Jako aby Nyx stanovil nějakého arbitra / ombudsmana, který bude mít právo rušit RO / banány? Já tam mám RO taky. Respektuju to. Ano, Nagasawa se někdy chová svým způsobem arogantně. Psal jsem mu po nějaké době SZ žádost o zrušení RO, ani mi neodepsal. Na druhou stranu, ten klub je skvělý zdroj světových informací a je to především jeho zásluha, jak to moderuje, že to není zaplevelené, klobouk dolů. Co mi na něm vadí, že když si někdo s RO / banánem udělá mulťák, tak ho toleruje. Já si kvůli němu mulťák dělat nebudu, to tam radši budu doživotně jen číst.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Chapu, ze Xmeda dostava na nyxu prostor k sireni dezinformaci a ruske propagandy proto, aby v budoucnu bylo archivu dohledatelne, co si v tehle dobe lidi mysleli a co psali na internetech. Kvalitni dokumentarni prace.
    ZCR
    ZCR --- ---
    LUCIEN: Já to měl taky nahlas a strašně jsem se lekl!

    Imho by to mělo takhle zezačátku být spíš vypnuté-zapnutelné než zapnuté-vypnutelné.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VYHULENY_UFO: To je dobře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam