• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ZCR
    ZCR --- ---
    LUCIEN: Já to měl taky nahlas a strašně jsem se lekl!

    Imho by to mělo takhle zezačátku být spíš vypnuté-zapnutelné než zapnuté-vypnutelné.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VYHULENY_UFO: To je dobře.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VOYTEX: tam sou mrdky, ban uz tam dlouhy roky. srat na to.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    Zdravim,
    nevim, kde jinde to resit nez zde, jelikoz kontakty na spravce sekci nevidim.

    Jde o RO za prispevek, jakych jsou v danem klubu desitky a ktery nijak neporusuje pravidla, netiketu, nebo zakony. [VOYTEX @ 3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Russian Warship, Go Fuck Yourself]
    RO neni od majitele, je od moderatora, ktery nereaguje. Majitel klubu je dlouhodobe neaktivni a tez nereaguje.

    Moderator tvrdi, ze klub je odborny, o valceni, jenze z jakehosi duvodu v nem napriklad pod fotografiemi vojacek informuje navstevnice a navstevniky, ze ma "boner"...
    (tento wup v zaloze neni)

    Adresne nadavky mezi ruznymi ID, pokud smeruji na nekoho jemu nesympatickeho, v klubu zustavaji. To se taky nezda byt v souladu s https://nyx.cz/terms

    Ja chapu, ze muze nekdo mit problem zakrocit proti osobe, ktera postuje selfie se samopalama, ale nemusime asi chodit moc daleko pro priklady, jak to dopada, kdyz se ustupuje ruznym diktatorkum.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS:
    Asi záleží v kterém auditku :-D
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Uaaaa, prave mi explodovaly usi! Slo by ten notifikacni zvuk mit nejakej jinej, min. vysokej? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NELLAS: To už bude na vás :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: A platilo by se, aby ukázal fotky nebo aby je neukazoval?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Některým nyxačkám se daří vybírat na bezdomovce a útulky ve svléčených, třeba bys to mohl zkusit s nyx premium pro sebe? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nebo vyhlas nejakou sbirku. Platim kazdy rok o vanocich a mam nejake dny navic... Ja ti klidne neco poslu :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    Jeste tu je posledni zoufala moznost odlozit si 50 kc mesicne a jednou rocne to poslat Nyxovi na provoz a odmenu :-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Resim kapacitu jako socka bez premiovky. Pouzivam to velmi zridka, asi to promazu ale nejdriv jsem se zeptal :) Pripadne nejaky zpusob jak nahrat obrazky treba na imgur a link v prispevku rewritnout ?

    Ja teda doufam ze spis prijde jpegxl ... avif moc nefandim :)

    JPEG XL image format | Can I use... Support tables for HTML5, CSS3, etc
    https://caniuse.com/jpegxl
    https://avif.io/blog/comparisons/avif-vs-jpegxl/
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: No nyx uz ted pri uploadu velke fotky zmensuje a to dela uz roky, tak nevim jaky smysl to tim prohnat jeste jednou. Mozna az bude perfektni podpora pro avif, tak zvazim to jednorazove prevest.

    A resis ted kapacitu s premiovkou nebo bez ni? Bez ni to beru spis jako nouzovku na poslani neceho postou nez jako zpusob jak sem dostavat vsechny obrazkove prilohy, co chce clovek dat do diskuze.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Budu znit jako socka, ale zeptam se. Nehodla se navysovat free uloziste na soubory ? Pripadne slo by zmensit moje jiz ulozene fotky co mam nejakym reuploadem, nebo pusteni optipng, jpegoptim ? ( hadam ze ne )
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NYX: Tak máš asi nějakého pomocníka mezi nebem a zemí :-))) Protože po mnoha dnech, kdy to fakt nešlo, to najednou na obou telefonech jde :-)
    NYX
    NYX --- ---
    GLOBETROTTER: Nedavno se tu objevilo [VON_GILOTINE @ nyx :: pripominky uzivatelu] - ale to se tykalo jen linku.

    Kazdopadne ja tedy nemam nic s androidem a podle vseho se to jinym lidem nedeje, takze moc netusim, jak bych tohle mel resit :-/
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Na androidu / chromu nejde do příspěvku vložit zkopirovany text / link. Dělá mi to na dvou telefonech, tedy zřejmě nejde o chybu přístroje. Nezkoušel jsem přepnout na desktop mode prohlížeče. Dřív s tím problém nebyl.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    fixed
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: vyzkousim. Kdyby pretrvavalo, ozvu se.
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: Nemas nekde otevreny stary tab z doby, kdy to bylo zaple?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam