• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    btw co se stalo s tim malym chatbox oknem vpravo dole, ze kteryho sly posilat zpravy bez ohledu na to, jakou stranku/diskuzi mel clovek zrovna otevrenou?
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: Stacilo by jako nouzovka to na mobilu neukazovat a jen inkrementovat to cislo v rohu? A na desktopu nechat zobrazovat? A casem vyresit nastavenim?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: A dá se z toho nějak vyskočit? Na mobilu?
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: sry za ne zcela související screenshoty. zde and už správné.

    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: ted nijak, dodelam asi nejak casem.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Přidávám se k prosbě o fungující náhled přiloženého souboru.
    ADITU
    ADITU --- ---
    ADITU: plus se zdá, že pokud zároveň mám plovoucí okno, do kterého píšu příspěvek, tak neproběhne ani pokus o zobrazení náhledu nebo podbarvení odpovídaného příspěvku.
    SUK
    SUK --- ---
    V bazaru pri zobrazeni fotky bych si pral, aby bud fungoval escape pro zavreni, popripade manipulaci s historii browseru, tedy tlacitko "zpet" (ktery mam na mysi) dokazalo fotku zavrit. Aktualne jsem zatim objevil jenom nutnost kliknout mimo fotku, jinak to zavrit neumim. Diky!
    ADITU
    ADITU --- ---
    Fakt strašně strašně moc se přimlouvám za to, aby šlo opět nastavit, aby se záhlaví, které už jsem viděla, vůbec nezobrazovalo. Momentálně jde nastavit jen to, aby se zobrazilo zkrácené, ale i to je na mobilu dost voser, a ani na PC z toho neskáču radostí, protože... kvalita záhlaví je výrazně různá, a ne všechna jsou nějakou pastvou pro oči.
    GURBON
    GURBON --- ---
    NAVARA: ano a na tom obrazku na wiki je mezi tema znakama mezera.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Pro mě zajímavý bug - odpovědi na příspěvky (teď jsem to tu projela celé, a našla jsem jen vzdáleně podobný, sry, jestli jsem blbě četla). Pokud se náhled příspěvku, na který někdo odpovídá, nevejde na stránku, tak i když je jen těsně pod tím, na který najíždím myší, nezmění se ani podbarvení toho příspěvku (tohle už, myslím, někdo hlásil). Pokud malinko odjedu nahoru, aby se případně náhled vešel někam nahoru, nad odpovědní příspěvek třeba, začne se zobrazovat jakoby odspodu ale v úplně horní části obrazovky :) Vivaldi 3.7.2218.49 (Stable channel) (64bitové).

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Už jsem to psala, ale jistota je jistota...
    Náhledy přiloženejch souborů nefungujou, objeví se prázdno. Pokuď je to s textem, objeví se jen text.
    #bug

    GURBON
    GURBON --- ---
    nebo tam dat +/-
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: a neslo by ty znaminka aspon dat od sebe? Mi to evokuje hrobecek :D
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: jo, diky. sem klikla na diskuze a uz tam skocila.
    jinak sem ji nejdriv nasla v poslednich a pak pres vyhledavani tvejch prispevku. takze jo, dycky pres prispevek.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak na mobilu uz je tlacitko pro skok na prvni novy na strance.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    takze ta aplikace v telefonu nefunguje a nebude dokud to nekdo nepredela ?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jak se dá vypnout to vyskakování příspěvků kterým někdo dá plusik?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Mozna ten samy problem jako jsem tu resil. Pokud vlezes do diskuze pres odkaz na prispevek, neulozi se to jako navsteva (aby to nevymazalo nove pokud clovek skoci linkem nekam do minulosti). Mozna by davalo smysl navstevu ulozit pokud je uplne prvni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam