• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Kdyz nekdo odpovida na prispevek nekoho, koho mam v ignoru, tak:

    1. Pokud kliknu na ID ignorovaneho v odpovedi, nezobrazi mi to dany prispevek.
    2. Hover nad ID ignorovaneho mi v nahledu zobrazi jeho prispevek.

    Asi by bylo dobre to sjednotit bud tak, nebo onak. Takhle to moc nedava smysl.
    NYX
    NYX --- ---
    Ok, dam 1600 × 1200px
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    NYX: jojo
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak predpokladam, ze problem s velkymi obrazky je hlavne scrollovani? Tj. kdyby se prozatim snizilo max. povolene rozliseni na vysku, bylo by to ok? Smerem do sirky platchta nevadi, kdyz se stejne obrazek zmensuje aby se vesel?
    NYX
    NYX --- ---
    AAHHWISEGUY: Jo, neco takoveho je v planu...rovnou posilat nekolik verzi a podle rozliseni apod si z nich prohlizec vybere. Ale bude chtit poradne promyslet.
    TUILE
    TUILE --- ---
    historie - nastaveni.

    pokud mam ulozeny vychozi nastaveni vse, tak funguje bezpodminecne prepinani mezi vse/jen s novymi.
    pokud mam jako nastaveni ulozeny jen s novymi, tak ten prepinac nefunguje a pokud chci ukazat vse, musim to nejdriv ulozit.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    nemohly by se v desktopovym nyxu obrazky zobrazovat rovnou nejak zmensene s moznosti rozkliknuti? vetsina lidi tu dava prispevky/fotky z mobilu a na desktopu to jsou pak plachty, ktery se mi ani nevejdou na monitor...
    NYX
    NYX --- ---
    Tak to by me fakt zajimalo, podle ceho si prohlizec ty ikonky vybira :) No nic, poznamenam si a mrknu...
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Ok, diky. Prozkoumam, jak to muze vznikat.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Když vlezu do klubu, tak právě jo.
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: A jsou ty nove oznacene jako nove?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TILIO: Mně se to děje opakovaně, ani tam nemusí být ty ikonky, ale nezobrazuje to žádné nové příspěvky a když tam kliknu, nové tam jsou. Pokaždé jiná diskuse.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: A dela to vzdy ta sama diskuze? A dela to konzistentne? Nebo zcela nahodne?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: to nekdo chtel? Da se nastavit/vypnout? dik.
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Ano, tak to je udelane
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VECTOR: ja mam na druhou stranu taky dojem, ze na prvnim miste v historii je a zustava diskuze s novou odpovedi na muj post.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Btw. uzivateluv last login uplne zmizelo z profilu? Hodne casto se hodi vedet, jak dlouho je nekdo inaktivni, obzvlast pokud je clovek na nyxu tolik let...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: kliknu nahore v menu na historii. kluby se neseradi podle data navstevy. zobrazujou se porad ve stejnem poradi, mne na prvni miste visi "Kam v Praze na veceri", kde jsem nebyl uz rok. nezalezi na nastaveni read/unread atd.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TUILE: Mně to dělá i ve sledovaných. Plus mi to někdy tvrdí, že nejsou nové příspěvky a při kliknutí do diskuse se jich pár nových najde.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mam v zalozkach npar.:
    [tržiště / vybavení domova / nábytek]
    A u kazdeho inzeratu se mi zobrazi dany prispevek 2-3x+

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam