• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: A jsou ty nove oznacene jako nove?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TILIO: Mně se to děje opakovaně, ani tam nemusí být ty ikonky, ale nezobrazuje to žádné nové příspěvky a když tam kliknu, nové tam jsou. Pokaždé jiná diskuse.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: A dela to vzdy ta sama diskuze? A dela to konzistentne? Nebo zcela nahodne?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: to nekdo chtel? Da se nastavit/vypnout? dik.
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Ano, tak to je udelane
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VECTOR: ja mam na druhou stranu taky dojem, ze na prvnim miste v historii je a zustava diskuze s novou odpovedi na muj post.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Btw. uzivateluv last login uplne zmizelo z profilu? Hodne casto se hodi vedet, jak dlouho je nekdo inaktivni, obzvlast pokud je clovek na nyxu tolik let...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: kliknu nahore v menu na historii. kluby se neseradi podle data navstevy. zobrazujou se porad ve stejnem poradi, mne na prvni miste visi "Kam v Praze na veceri", kde jsem nebyl uz rok. nezalezi na nastaveni read/unread atd.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TUILE: Mně to dělá i ve sledovaných. Plus mi to někdy tvrdí, že nejsou nové příspěvky a při kliknutí do diskuse se jich pár nových najde.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mam v zalozkach npar.:
    [tržiště / vybavení domova / nábytek]
    A u kazdeho inzeratu se mi zobrazi dany prispevek 2-3x+

    TUILE
    TUILE --- ---
    pokud mam v historii zaskrtnuty, ze chci videt jen diskuze s novejma prispevkama, nemohla by se zobrazit naka hlaska typu “zadne diskuze k zobrazeni” nebo tak neco?

    ta stranka je takova prazdna...

    TUILE
    TUILE --- ---
    v historii sem si vsimla, ze se u jedny diskuze ukazuje piktogram obrazku, ale bez informace o novejch prispevcich.
    byly tam (novy prispevky).
    nejsem si jista, jestli sem proste vsechno neoznacila jako precteny, nicmene to bych pak ocekavala taky bez piktogramu.

    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Hledani uzivatele by melo fungovat prres @nick ve vyhledavacim poli.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Tohle by se dodelat dalo, poznamenam si.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Co znamena, ze historie nefunguje?
    NYX
    NYX --- ---
    GLOBETROTTER: Odkaz na ten prispevek?
    NOHOUS
    NOHOUS --- ---
    NYX: moje kulpa, jsem tu novej (jen 10 let asi), nepochopil jsem rozdil mezi kliknutim na head tematu a head prispevku, sry
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Btw. - jak se zapne menu na strane a ne nahore? Z nastaveni bud zmizelo milion voleb, nebo nevim kde je najit. Vyjde nejaka prehledna prirucka k tvobe skinu? Co jsem pochopil, zatim neni mozne aktivovat ani vlastni na jine domene.
    Druha vec: Jak vyhledat uzivatele? vyhledavaci pole na tohle nefunguje. Kdyz chci vedet kdy se naposledy prihlasil napr. V People se taky hledat neda.
    Treti: historie furt nefunguje.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Mám dvě odpovědi na příspěvek. Ani jedna nebyla od ignoru. V přehledu nových reakcí (odpovědi, lajky) nejsou. Ve Sledovaných byly uvedeny jako dvě odpovědi, ale po kliknutí na to se vlákno neotevřelo. Ty odpovědi tam skutečně jsou. Stalo se mi to poprvé.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Predpokladam, ze s filtrovanim v poslednich dle hodnoceni se nic uz delat neplanuje. Drive bylo + az +++++, kdy to filtrovalo relativne k nejakemu prumeru v ramci daneho klubu (nebo tak jsem to aspon chapal). Ted, kdyz tam "hodnoceno alespon 10", tak do toho pada uplne skoro vsechno v klubech, kde byva bezne treba i +100 (Ustav). Za me to ted prestava byt pouzitelne v tom smysu, v kterem jsem to pouzival drive, tedy "filtruj to nejlepsi, co v posledni dobe na nyx nekdo napsal". Skoda..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam