• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Ok, diky. Prozkoumam, jak to muze vznikat.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Když vlezu do klubu, tak právě jo.
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: A jsou ty nove oznacene jako nove?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TILIO: Mně se to děje opakovaně, ani tam nemusí být ty ikonky, ale nezobrazuje to žádné nové příspěvky a když tam kliknu, nové tam jsou. Pokaždé jiná diskuse.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: A dela to vzdy ta sama diskuze? A dela to konzistentne? Nebo zcela nahodne?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: to nekdo chtel? Da se nastavit/vypnout? dik.
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Ano, tak to je udelane
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VECTOR: ja mam na druhou stranu taky dojem, ze na prvnim miste v historii je a zustava diskuze s novou odpovedi na muj post.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Btw. uzivateluv last login uplne zmizelo z profilu? Hodne casto se hodi vedet, jak dlouho je nekdo inaktivni, obzvlast pokud je clovek na nyxu tolik let...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: kliknu nahore v menu na historii. kluby se neseradi podle data navstevy. zobrazujou se porad ve stejnem poradi, mne na prvni miste visi "Kam v Praze na veceri", kde jsem nebyl uz rok. nezalezi na nastaveni read/unread atd.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TUILE: Mně to dělá i ve sledovaných. Plus mi to někdy tvrdí, že nejsou nové příspěvky a při kliknutí do diskuse se jich pár nových najde.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Mam v zalozkach npar.:
    [tržiště / vybavení domova / nábytek]
    A u kazdeho inzeratu se mi zobrazi dany prispevek 2-3x+

    TUILE
    TUILE --- ---
    pokud mam v historii zaskrtnuty, ze chci videt jen diskuze s novejma prispevkama, nemohla by se zobrazit naka hlaska typu “zadne diskuze k zobrazeni” nebo tak neco?

    ta stranka je takova prazdna...

    TUILE
    TUILE --- ---
    v historii sem si vsimla, ze se u jedny diskuze ukazuje piktogram obrazku, ale bez informace o novejch prispevcich.
    byly tam (novy prispevky).
    nejsem si jista, jestli sem proste vsechno neoznacila jako precteny, nicmene to bych pak ocekavala taky bez piktogramu.

    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Hledani uzivatele by melo fungovat prres @nick ve vyhledavacim poli.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Tohle by se dodelat dalo, poznamenam si.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: Co znamena, ze historie nefunguje?
    NYX
    NYX --- ---
    GLOBETROTTER: Odkaz na ten prispevek?
    NOHOUS
    NOHOUS --- ---
    NYX: moje kulpa, jsem tu novej (jen 10 let asi), nepochopil jsem rozdil mezi kliknutim na head tematu a head prispevku, sry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam