• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRANCEWARPPrášky proti smrti - Ph. D. David Sinclair - NMN, NR, Resveratrol
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    JINX: To byla nadsazka, ale mame to v nazvu klubu :)
    JINX
    JINX --- ---
    TRANCEWARP: Proč kvůli tomuhle? Lidi jako Peter Attia mají imho lepší stack.
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    Tak to tady asi muzeme zavrit :D
    Critical Findings From 12 Key NMN “Anti-Aging” Studies
    https://www.youtube.com/watch?v=gxgXm6Vcr1w
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    MICCY161: Tak si nastrel Freestyle Libre a zmer si co dela tvuj cukr po jidle a pri normalnim zivote a treba na kalbe.
    Pak muzes uzivat Berberin. Ja sem zjistil, ze kdyz jedu lowcarb, tak Berberin nepotrebuju.
    Metformin ma nejaky ne uplne dobry side effects, prostuduj si to
    JINX
    JINX --- ---
    MICCY161: Co ALA/Berberine/Chromium GTF případně obojí?
    MICCY161
    MICCY161 --- ---
    TRANCEWARP: Tak se cvičením se počítá, jídlo jedu 8/16 půst, ale proč tomu trochu nepomoct ;-)
    U obvoďačky jsem nebyl tři roky a jak jí znám, se na mě vysere :-D
    Jsem spíš myslel, jestli se to nedá koupit někde v zahraničí, kde to není na předpis...
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    MICCY161: Metformin mi napsala doktorka, staci mit trochu horsi cukr. Zer tri mesice sladky, nech si zmerit a1c a napise ti ho hned :)).
    Ja dyztak jeste nejakej asi mam na chate.
    Realne je lepsi pravidelne cvicit a jist tak 80% toho, co bys snist chtel a pocitovat ve svym beznym zivote pravidelne poradnej hlad. A budes mit lepsi efekt.
    JINX
    JINX --- ---
    MICCY161: Nemůžeš si to nechat předepsat od praktika? Jestli se nepletu není to úplně bez side-efektů…
    MICCY161
    MICCY161 --- ---
    Zdar. Stále se mi nepodařilo sehnat Metformin. Poradí pls někdo? Případně máte někdo navíc? Koupím
    EXCHANGEIS
    EXCHANGEIS --- ---
    Dobře najděte kalkulačku dávkování NMN
    NMN Dosage Calculator
    https://longevityfaq.com/supplements/nmn-dosage-calculator/

    je to přesné?
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    No v kazdym pripade je reseni tohodle dost offtopic v tomhle klubu.
    JORIM
    JORIM --- ---
    TRANCEWARP: Tak především by je hned na začátku nepovolily. První GSM telefony vznikly v době, když už se zdravotní (ne)závadnost výrobků posuzovala adekvátně přísně.
    No a kdyby se dneska ukázalo, že mobil v kalhotech způsobuje neplodnost/mobil u hlavy způsobuje rakovinu, myslím, že argument "ale teď už nám to zakázat nemůžete" by nikoho moc neobměkčil. Děje se to dnes a denně, viz stále přísnější emisní normy u aut.
    WADER23
    WADER23 --- ---
    Řešilo se to u mikrovlnných vojenských radaru, kde je personál dlouhodobě v blízkosti výkonu v řádu MW, ale kromě veselých historek o přípravě vajíček na měkko, apoe. se nic moc nevyzkoumalo.
    WADER23
    WADER23 --- ---
    TRANCEWARP: maximální vysílací výkon u těch historických GSM je 2W, modernější mají nižší výkon, a u těch používaných frekvenci nikdy nebyl prokázán jiný účinek než tepelná absorbce. Prostě je to řádově slabší než procházka na sluníčku, posezení u táboráku, nebo nedej bože vyhřívané sedačky v autě.
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    JORIM: Nekde sem cetl, ze po pulhodine volani muze stoupnout teplota v mozku vlivem toho vysilaciho vykonu smerem do lebky asi o 0.2 stupne. Ale nemeli k tomu zadnej nazor zda to je problem nebo neni. A bylo to jen ve spankovym laloku a bylo to takovy hodne sketchy.
    Kdyby to byl problem, tak nam mobily stejne ale urcite nezakazou ;). To nejde zakazat uz.
    JORIM
    JORIM --- ---
    JINX: Inu, něco takového těžko ověříš jen na sobě, protože i když najednou začneš nosit telefon jinde a začnou se ti měnit hladiny a počty, nikdy nebudeš mít jistotu, jestli je to tím telefonem nebo jinou nesouvisející příčinou. Potřeboval bys větší skupinu dobrovolníků a dvojitě zaslepenou studii.
    Druhak, podle mě je to blbost. Rádiové a mikrovlnné záření, které dostaneš z mobilního telefonu je asi 1000x slabší než dostaneš tomu ze slunce. (Navíc v průběhu let jeho výkon klesá, protože je hustší síť stanic a citlivější antény). Navíc si vezmi, že když z telefonu telefonuješ (a jeho vysílací výkon je tedy vyšší než v "pasivním stavu" v kapse), přikládáš si ho přímo k hlavě. Pokud by tam bylo sebemenší riziko, asi by to bylo hodně rychle zakázané.
    JINX
    JINX --- ---
    Někde na internetech jsem zaznamenal ze nošení mobilního telefonu v kapse od kalhot snižuje hladinu tst a počet spermii. Zkoušeli jste to někdo na sobě ověřit? Našli jste nějaké praktické místo kam telefon uložit?
    TRANCEWARP
    TRANCEWARP --- ---
    Vybornej vic nez trihodinovej podcast o knizce, co tedka ctu. Rozhodne doporucuju

    Spotify
    https://open.spotify.com/episode/2Kx52dG1uL75VZ2mdfAQdw?si=f851bae1a57d47ac
    XTALIBAN
    XTALIBAN --- ---
    TRANCEWARP: v usich mi nezvoni ani po mesici pravidelneho uzivani, po OptiNAD+ mam vic energie cely den, lepsi komunikacni schopnosti, lepsi naladu a tak. Zatim asi nejlepsi zdroj NAD co jsem zkusil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam