• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    ARGANNAH:

    ALESH:

    Tak ono je hned jasný, co byli komunisti a nacisti zač. To se nedá popřít. Obě ty ideologie si to zaslouží.

    Na druhou stranu, jako nálepka je to přežitek. V budoucnu jsou na řadě rašisti. Jako odstrašující příklad.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ALESH: Což je konečně stejný, jako když chceš napadnout sousední zemi, taky stačí říct "jsou to nacisti" a nacismus je taky špatnej sám o sobě, takže žádná argumentace zase není potřeba. Není nad jednoduchej a přehlednej svět.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Tady v reportazi z roku 1980 rikaji amici, ze zakaz alkoholu za volantema povinne pasy je komunismus. Myslim ze to je proste tim, ze kdyz nemas rozumny argumety proti, oznacis to za komunismu (terorismus, marketing...) a ten je spatny sam o sobe, takze se nemusis zatezovat argumentana...

    How Californians Reacted to New Drunk Driving Laws in 1980s
    https://www.youtube.com/watch?v=xSDniOoR3Lw&t=78s
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TOMATOES22: Vsadím se, že usínáš s rozsvícenou lampičkou, protože se bojíš, že se pod postelí schovává komunista.
    TOMATOES22
    TOMATOES22 --- ---
    SALAMAN: kolektivní vlastnictví vidím v jejich důrazu na sdilenou ekonomiku a nevlastnictvi a třídní boj v jejich omezování osobní svobody za ucelem narovnání socioekonomických rozdílů. Plus se teda někteří z nich těmi sympatiemi ke komunismu netají, ale kdo jsem já abych jim to rozmlouval.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    A tohle vsechno se nedeje jen zenam:

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: To zní jako začátek povedené taškařice. Doufám, že mu uděláš duhové číro.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    KURE: vono taky, se dá jet do tý další asie, kde třeba má žena oproti evropě výhodu, že na domácnost není sama, protože se spravedlivě dělí s mužem a dalšíma ženama z konkubinátu. nebo se dá taky do afriky, vím, že evropanky rozličných barev porostů i očí, avšak s větší proporcí těla či korpulentnějšího založení, otamtud nezřídkakdy přijíždí s outěžky.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KURE:
    Klidně tě před výpravou nabarvim. Mám v tom léta praxe jak na rodině tak u kamarádek.
    KURE
    KURE --- ---
    DELIRIUM: až zatoužím hrát si na asijské božstvo, přijdu na konzultaci. Vypadá to, že se vyznáš.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KURE:
    Musíš si pořídit permanentní barvu, v tom je celé kouzlo.
    KURE
    KURE --- ---
    DELIRIUM: joo, a ono se mi to v nějakou nesikovnou dobu smeje a bude malér. Kdepak. :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    KURE:
    Obarvit se můžeš vždycky, milé kuře.
    KURE
    KURE --- ---
    BERUSKA_CA: sakra, to jsem měl vědět dřív než jsem zešedivěl.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Upřímně já bych ani nechtěla být taková ta zářivá krasavice, protože bych asi neunesla, jak to kouzlo odchází a propadla bych hluboké depresi, která by znamenala, že moje druhá půlka života by byla velice špatná, nevím jestli bych našla nějaké mechanismy, jak se s tím vyrovnat. Jinak teda ten mimořádný efekt výjimečné krásy je opravdu na okolí ohromující, Jednou se mi stalo, že kolega na naše neformální setkání přivedl takovou svou přítelkyni, jako všem lidem to nějak vzalo dech, ženské se cítily nesvé, konverzace se zasekla, na pánech bylo vidět, jak jim v hlavě šrotuje, co mají udělat, co říct, aby na vteřinu přitahli její pohled. Jako být neustále středem pozornosti, to není zas až taková bomba.
    LORDPEET
    LORDPEET --- ---
    A blondýny do Thajska :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Zrzky mohou za timhle dobrodruzstvim do asie, kde jsou rude vlasy symbolem bozstva. Jen hnes rukou a vsechno je splneno.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    ARGANNAH: přiznám se, že bych to taky ráda zažila! :)

    Ale teda nevím, kam jet.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ARGANNAH: njn, to jsem ještě měla černý vlasy i bezmála svoje :D
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MADIETTA: Ale to jsi byla nejspíš obarvená načerno! Světlé vlasy jsou sine qua non
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam