• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    TOMATOES22: Kde v tom vidíš kolektivní vlastnictví a třídní boj?

    S pekařema je to taky těžký. Pečou chleba v pecích, stejně jako když v nich nacisti pekli lidi. Pekaři jsou vlastně tak trochu nacisti...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ADAMIRA: To není floskule, to je základní logika a právo. Svoboda slova, nebo tak nějak se tomu říká.
    Ne, neporušuješ. Piš si, co chceš. Vždycky tě můžu ignorovat, a pokud jsem psychicky vyrovnanej jedinec, nemůžou mě bláboly nějakýho magora z netu (neber osobně) nijak rozhodit, ne?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    JAMILLOS: To je krásná floskule. :)

    Porušuju zákony když napíšu že je tvoje máma matračka pro celou severokorejskou armádu?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ADAMIRA: Pokud neporušuje zákony, tak jistě.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TOMATOES22: počkej takže by si měl každej moc psát na internet co chce?
    TOMATOES22
    TOMATOES22 --- ---
    SALAMAN: když ono je to s nima těžký. Komunisti to nejsou, ale daň z bydlení, daň z limonády, kontrolovat jestli někdo bydlí v mým bytě, kontrolovat jaký používám kabely na nabíječku, kontrolovat co píšu na internet...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Vždycky, když někdo prohlásí, že jsou Piráti komunisti, tak si o něm pomyslím, že je hloupej.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Nejdřív jsem si přála, aby jim Fico zapadl někam do šachty a nedokázali ho několik týdnů vyprostit a on tam pomalu chcípal, ale teď si přeju, aby se z něj stal lazar, co je při vědomí, ale nemůže se hýbat - a to bych mu popřála i dlouhověkost.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    PALEONTOLOG: Ale to je zase peknej pocit, nebyt soucasti receptu :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BERUSKA_CA: napodobne, ostatne kdyz sezeres vsechny pravaky, tak levaky uz ani nebude mit kdo jist :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to muzu byt v klidu…
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BERUSKA_CA: na smazeny levaky snad nedojde :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Sleduji Myslenky zlocince a pri cteni “rizoto z mrazenejch pravaku” mi lehce zatrnulo.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BSB: nejlepší český krémový rizoto je z mraženejch praváků a babiččina šípkovo-rybízovýho vína.
    BSB
    BSB --- ---
    nikdy jsem nějak neuznával krémový risotto.
    jediný správný rizoto bylo oranžový, v kopečcích, posypaný levným sejrem.
    tý krémový mě přišly jako hrozná kejda.
    ale ono to není vůbec zlý. a zasytí to docela na dlouho.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Píšu jak tatar, protože si po sobě nečtu... napravim.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MAR_TINA: Ta osoba si ani neumí vyprat a stále žije s rodičema. Krabice plná hoven lepší :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERVIN: side-efektem byť i ne-úplně úspěšných přijímaček na 8g je, že holky pochopily, že problém není u nich, ale na opačné straně katedry. No ale kdybychom neměli tak blbou výchozí pozici, tak by se byly dostaly obě a na tu školu, kam fakt chtěly, že. Protože ne, blbé nejsou, jen jsme holt po pánovi museli nejdřív napravit tu paseku (vono naflákat celé třídě čtyřky a říct jim, že jsou blbí, je daleko jednodušší, než se je pokusit něco naučit) a to nějakou dobu trvalo.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    TRISSIE: Nebo mu darovat dělo mezi voči. Co to je tohle? I kdyby to byla pravda, takovÿ komentáře at si laskavě natlučě pětikilem do prdele.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Nebo darovat baleni cipku, at pan ucitel pouzije ty svoje napady uplne stejnym zpusobem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam