• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANLIBEREC - mesto jinak... :o)
    MAMBA
    MAMBA --- ---
    HEJSEK23: Chtela jsem se vymluvit, ze jsem jeste tou dobou nebyla na nyxu, ale nebyla by to pravda... Pokud se jeste nekdy dozvim o hygienickem hazardu v Liberci, dam vedet ;)
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Mám pocit, že každá problematická stavba = BREX - nebo se mi to zdá?
    RSZ
    RSZ --- ---
    MORIARTY: no vlastně déle, o dost, když započítáš několik nepovedených oprav vody a potom i finální povedenou
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    RSZ: Přemýšlím, jak o správě města Liberce musí smýšlet ti lidé, co tam bydlí. Vždycky když jdu kolem, padám z doby té realizace na znak a hluboce těch lidí lituju.
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: Ondříčkova stále není vyasfaltovaná, nekecám, dlažba je, chodníky jsou, ale od začátku stavební sezóny se tam jinak nepohnulo nic. Tahle ulice je fakt zakletá, nechápu to. Třeba kopec v Sovově, pruďák vedle zoo, stihli mezitím vyfrézovat a vyasfaltovat.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    RSZ: jist žabám nohy nebo nedejbože brouky ...
    ATAN: real Balkán !
    RSZ
    RSZ --- ---
    Plesnivy sýr, staré víno a suchý salám, fuj!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MAMBA: jsi čekala osum let než jsi s touto lahůdkou vyšla na světlo boží? To jistě ocení každý kdo tam v posledních letech něco jedl 😏🤘
    MAMBA
    MAMBA --- ---
    ATAN: Asi pred osmi lety jsem se bavila se servirkou, ktera odtamtud odesla, protoze se bezne na pizzu daval prosly plesnivy syr a celkove nekvalitni suroviny. Podle majitele to bylo ok, protoze zar pece je neco jako desinfekce, takze se nemuze nic stat. No od te doby jsem tam nebyla a vidim, ze jsem o nic neprisla :D
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ATAN: Odpudivé zvenčí, odpudivé zevnitř. Jářku, není divu a žádná škoda. Nebyla to jedna z prostor, které byl součástí albánského podsvětí?
    ATAN
    ATAN --- ---
    Inspekce uzavřela pizzerii v centru Liberce. Odhalila šváby i vrstvy špíny | Zprávy | Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje
    https://liberecka.drbna.cz/zpravy/35956-inspekce-uzavrela-pizzerii-v-centru-liberce-odhalila-svaby-i-vrstvy-spiny.html
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    MAGGIE: pošťačka při předávání dopisu říkala
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ad radar od průmyslové zóny směr Ještěd - ano, potvrzuji, že moje maminka měla také štěstí a překročila o 1 km/h, pokuta 500 Kč - prý pošťačka při říkala, že takových dopisů rozdala po sídlišti bezpočet
    ATAN
    ATAN --- ---
    Na pokute se uvadi prekroceni o 1km/h prave u rychlosti 54km/h. Znamy to tak nedavno tam mel.
    KOPEEK
    KOPEEK --- ---
    Pokutovat snad můžou, když naměří aspoň 54 km/h. Tolerance radarů je ze zákona +- 3 km/h.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    dneska někde říkal Zámečník, že to, že se tam vybírá tolik pokut je známka toho, že radary jsou na správném místě, tedy na tom, kde se často porušují předpisy. Mně to přijde na hlavu, očekával bych radary spíš tam, kde dochází k nehodám. Znám dost jiných opatření k zpomalení dopravy, které nejsou tak represivní a jsou často stejně účinné. Nicméně také uvedl další a další ulice, kde se to bude zavádět. Pro obce to je snadný příjem, tuhle to psal seznam, nejvíc z toho snad profitují Říčany, který měří na přivaděčích na D1 - cca 13% rozpočtu
    CDR
    CDR --- ---
    NYCK: tenhle radar začíná být slavný
    Můj šéf 500 za 54 km
    NYCK
    NYCK --- ---
    Bacha na radary, stačí překročit o 1km/h a pokuta je na cestě. Známý za +2km/h a platil 500. https://liberecky.denik.cz/zpravy_region/radary-liberec-mereni-rychlosti-pokuty.html
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Tak rekonstrukce Lidových sadů se už taky odkládá, vítězná firma soutěže hodila vidle do žita. Jak to vypadá s přehradou, ještě se práce nezastavily?
    ATAN
    ATAN --- ---
    ZORBEN: vic nevim, kdysi jsem o tom cetl clanek s vizualizaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam