• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    MORTWYRTHA: nejde
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    Chtěla bych se zeptat, jestli zde lze smazat profil a pokud ano, tak jak? Díky.
    BIOH
    BIOH --- ---
    NYX: díky díky, jsem slepec
    NYX
    NYX --- ---
    BIOH
    BIOH --- ---
    nějak nemůžu najít v nápovědě, jak nastavím aby byl automaticky mód po přihlášení neviditelný? díky
    NYX
    NYX --- ---
    PELICULIAR: do kudlanky prosim, opravim to
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Nejpíš nebudu první kdo se ptá... Kam zmizel wysiwyg editor obsahu události? Vytvářím novou na základě staré události a místo editoru tam mám jen prostý HTML kód. Editovat to jde, ale dlouho to trvá. Prosím pomozte mi.
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: pro youtube / vimeo staci dat do prispevku odkaz na video na samostatny radek (a nesmi jich tam byt moc najednou)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    PISKVOR: jasne, takze jsem spravne pochopil ze system na udileni casove omezenych RO v privatnich klubech nefunguje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAB1T: Klub se k němu po expiraci speciálního nastavení práv chová podle defaultních práv (čili "jako ke každému jinému uživateli, který nemá nastavená speciální práva"). Lze nastavit i časově neomezená práva zadáním "-1".
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Zdar mam dotaz na fungování práv. Když někomu nastavím časově omezená práva v privátním klubu, třeba RO. Co se stane po vypršení doby? Dotyčný příjde o všechna práva nebo se mu vrátí práva do původního stavu ??
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CHRPA: Skóre příspěvku je pseudonáhodné číslo, které ti udělí náhodní kolemjdoucí - jinými slovy, neber si to až tak osobně :)

    (k tvému doslovnému dotazu: nadhazuje to tu vždycky někdo co půl roku, NYX to medle pokaždé smetl ze stolu ve smyslu "technicky by to šlo, ale zamítá se.")
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CHRPA: Kdyz vis, ze ty minusy rozdavaji sraci lecici si sve komplexy, proc potrebujes presne vedet kdo to je a proc Ti tak zalezi na tom, aby ti lidi takove minusy nedavali?
    Nehlede na to, ze v premiovce si muzes zapnout moznost, abys videl kdo Ti dal minus - vcetne toho, ze dotycny je predem upozornen na to, ze jeho minus nebude anonymni...
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    nešlo by opravdu změnit udělování mínusů na VEŘEJNÉ??
    nevidím logiku v tom udělovat plusy veřejně a mínusy anonymně - takhle si každej sráč může hojit svý komplexy a dávat "beztrestně" mínusy,jak se mu zlíbí.. jen ať každej ví,kdo mínusuje..spousta lidí si pak mínusování rozmyslí imho!
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    HARALD:
    jo to by slo taky, uz jsem to vyresil v total commanderu. diky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    RAGNAROK: Zkus libovolný trochu kvalitnější free editor textových souborů. Svého času jsem k těmto účelům používal TextPad.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Zkousim neco hledat v zalohach je jich asi 20. Nechce se mi je prohledavat po jednom. Hledany vyraz se vyskytuje v kazde zaloze a to i vicekrat. Potreboval bych ty soubory chronologicky skombinovat abych je mohl prohlizet najdenou v nejakem prohlizeci. Tj. otevrit a pak prohledavat napr. pomoci F3 hledane slova na strance jako ve firefoxu.
    NYX
    NYX --- ---
    SOTD: ale nemuze menit prava ostatnim spoluspravcum.
    NYX
    NYX --- ---
    SOTD: muze pridavat prava ostatnim lidem, menit nazev klubu apod.
    SOTD
    SOTD --- ---
    K čemu opravňuje právo "admin"?

    Jsem majitel jednoho privátu a zajímalo by mě, jestli mohu někomu dát právo, aby mohl udělovat práva "čtení" a "zápis".

    Odpověď jsem hledal ve FAQ a v příspěvcích a nenašel jsem ji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam