• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    POSTCD
    POSTCD --- ---
    Nevidím kontakt ani nahlášení diskuzního vlákna. 📛
    Toto vlákno je pasé a nefunkční a pokud je dostupné, tak jen ztrácí čas. Mohli byste ho možná smazat: [nyxDC // do what you want / ukaz mi co sdilis a ja ti reknu, jaky jsi clovek...! ;))]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Trololo?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PRAASHEK: já bych řekl, že nula.
    EKG
    EKG --- ---
    Jak jsem koupil, tak prodavam.

    https://nyx.cz/premium
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHWAB: netuším
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PRAASHEK: a jakej je bez premka limit?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    EKG: to máš odkud? Double ingore minimálně nějakou dobu už funguje i bez premka
    EKG
    EKG --- ---
    DOE: Takhle

    DOE
    DOE --- ---
    EKG: diky, diky, bez premiovky tedy ne?
    EKG
    EKG --- ---
    DOE: Jestli si to dobre pamatuju a nezmenilo se to, tak to jde s premiovkou, pokud ten prijemce nema automaticky preposilani jinam. Pak to sice smaze zpravu na nyxu, ale nedosahne to na tu preposlanou.
    DOE
    DOE --- ---
    omlouvam se pokud se to tu uz resilo, uz jsem se na nyx neprihlasila spoustu let tak se tu moc neorentuji.
    Pokud jsem poslala nekomu osobni zpravu (DM) na nyxu a on ji jeste neprecetl, tak kdyz ji smazu, smaze se to i prijemci? Je mozne nejak zrusit odeslani?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VANVREN: zajímala mě funkcionalita statistik, třeba její popis, kdyby byl, no asi není. ale tohle ve statistikách by mi asi těžko vysvětlily

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Nene, vždycky zmizelo všechno.
    VANVREN
    VANVREN --- ---
    PALEONTOLOG: v čem je problém, tak tě někdo m á v DI - se s tím smiř :)...a krom toho jestli má prémiovku tak vůbec nemusí být vidět ve statistikách.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOUDY: svět je krásné místo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PRAASHEK: Ja i ostatni lide, kteri jsme predmetem neciho DI, nebo mame nejake dementy v DI ti to promijime.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PRAASHEK: cajk, ale na to jsem se neptal :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PRAASHEK: má zkušenost jest poměrně resentní.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PALEONTOLOG: pro doble-ignore NEpotřebuješ premiovku. Pokud máš určitá práva v nějaké diskusi, tak tamo vidíš i příspěvky doubleignorovaných.

    SCHWAB: klidně se mohlo něco změnit, ale takhle to fungovalo.

    Že si po sobě lidi, kteří často používají DI, nebo jsou často předmětem použitého DI, mažou svoje příspěvky, je dost častý jev, protože holt je v/kolem nich velmi pravděpodobně něco špatně. Koudy promine.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCHWAB: ja mam taky ten dojem, ze to nefunguje podle tohohle predpokladu. lidi co jim dojela premiofka jsem videl do doby nakupu novy, ale pak uz zase ne.

    PRAASHEK: dik za rea. reverzni inzenyring je presne to, co se mi nechce delat, nicmene to neni nic slozityho. dotaz zcasti smeroval k nejakymu faq, prip. na existenci tech. specifikace funkci. proto jsem se taky ptal tady. no nic.
    ad statistiky, asi nejvic me zajima rozbitost udaju nejakych ocividnych privilegovancu, tak jsem prihodil par dotazu stranou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam