• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WEWERKAČtverečkování, Tile hunting
    KURE
    KURE --- ---
    Mám dotaz. Proč v tom statshunters.com nevidím ctverecky, jako že žádný čtverečky?

    Stravu jsem si pořídil, spojil s garminem.
    Na statshunters jsem připojil Stravu.
    Stathunters ukazuje 40 aktivit a 2 badge.

    Ale žádný čtverečky:(
    Jsem teď bez PC a celý to sleduju na androidu.
    Jo a ty aktivity jsou "chuze" nikoliv cyklistika.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Tak jsem si dneska zvetsila max square na 57x57.

    FINSON
    FINSON --- ---
    PEDRO: Tvl, ty to teda hraješ na hard 😁

    ... jsem si uvědomil, že na tohle sbírání, speciálně v mém revíru, bude nejlepší kolo - wait for it - gravel 🤦
    Na západ to mám pro čtverečky na otočku 90 - 120 km po silnicích, dost jich je tam slušně rozdrbaných, a sem tam potřebuju do sousedního čtverečku udělat výpad po polňačce nebo po ní přejet z jedné silnice na druhou 🙂
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Jak ja vam zavidim ty ctverecky, na hlavu je kombinovat to s aplikaci Horobrani a krom prazdnych ctvercu jeste po ceste posbirat co nejvic vrcholu a na zadny idealne nezapomenout :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Cenné kousky!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Někdy i 3 čtverečky „za rohem“ dokážou řádně potrápit. Aneb na čtyřech kilometrech lesních cestiček nastoupat 306 metrů není úplně optimální úkol pro gravel kolo :D

    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak jsem dneska srabácky vyrazil z chalupy (ale snad mě zase omlouvá ten vozík suti vyházený na sběrném dvoře a naložení starých oken při otočce zpět, prostě jsem vozil bordel, tak jsem k tomu do auta přihodil kolo :-) ), doplnil ty tři chybějící čtverečky uvnitř clusteru a zvětšil tak max square o jednu řadu. O další řadu to vidím nejlíp na podzim, možná spíš až příští rok :-)

    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Dík 😢
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: No mas co delat ;)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Par mist bylo gravelovych, ale naprosta vetsina asfalt. Brala jsem i par statovek a nastesti provoz o svatku minimalni.

    MITHRO
    MITHRO --- ---
    stvorceky v Beskydech, to je vzdy radost, hlavne mimo hlavne turisticke pasce a v horsom pocasi.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Wewerko, sakra! Tak jo, tady to máte, veškerý můj "sportovní" pohyb od dubna 2021, co mám Stravu. Silnička, bike, koloběžka, běh. Přičemž to, co běhám, mám projeté i kolmo, až na nějakou louku úplně freestyle offroad, ale kdyby s tím náhodou byl problém, můžu to tam ještě přeorat fatbikem :-)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dneska pro 6 solitérů, některé byly po tom dešti trochu blátivé, ale zase pár nových míst.

    HELVETE
    HELVETE --- ---
    já si dneska dojel pro 4 čtverečky k Neštetické hoře a vím, že musím směrem na Slapy pro další 4 a cluster si dost zvěčím ;)

    NTR23
    NTR23 --- ---
    MAEQ: Normálně se stydím. Mám co dělat. To je tak když jezdím furt po stejných trasách.

    MAEQ
    MAEQ --- ---
    MITHRO: Jsi pro mě inspirace, já mám Ostravsko zatím jen 7x7 :-)

    A Wewerce moc děkuju za novou závislost - už mám naplánovaných několik tras v mapy.cz jen pro sběr čtverečků v těch rozích, kde mám ještě šedivo:-)

    MITHRO
    MITHRO --- ---
    vcera posledne tri lahko dosazitelne stvorceky, teraz uz zacne doma boj o cas.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: jsem si myslel jak díky čtverečkům jezdím i tam kam normálně ne, ale koukám, že kolem bydliště to úplně neplatí:-)
    Už i tady ale vidím výsledky trasování...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: Pravda, určitě budou limitní situace, ale to se mně zatím netýká :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Taky to tak resim. Bohuzel jsou mista, kde neni internet a pak by se appka v navigaci hodila. Treba v Brdech se puvodne planovana cesta ukazala jako zarostla a musela jsem hledat nahradu. Bohuzel tam nebyl net a ja netusila jestli jsem uz za hranici ctverecku nebo ne.
    Existuje appka na mobil s nazvem Tile Hunter, ale bezi jen na starsich Androidech. Takze jsem to bohuzel nemohla odzkouset.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam