• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TEAPACK: taky odškrtávám! BOMBA
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Viděl jsem polární záři. A dokonce z okna své ložnice...
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    vsechny alokasie i panasovany philodendrony, co tu mam, maj novy listy, monstera albo taky, i ten panasovanej fikus! dokonce i ta panasovana minimonstera, nejdrazsi kytka, co sem kdy mela, i ta!
    EKG
    EKG --- ---
    B3
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Dal jsem nový rekord v bowlingu, 160:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Během pauzy na oběd nejen že jsem navařenou krmí nacpal rodinu, ale stihl jsem při tom ještě po telefonu zpracovat ukrajinského stavebního dělníka a místního starousedlíka truhláře, každého se zcela svébytným pohledem na rekonstrukci starého baráku, aby se podělili o práci na dřevěné podlaze. A na pondělí jsem tam ještě nahnal elektrikáře, který "už melouchy moc nebere".
    Já, který většinu svého života má stres ze zvonícího telefonu, natož aby sám někam volal.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    koupila sem novej konferencni stul, kde je dole prostor na casopisy a spol, a dala sem tam misto toho velkej polstar. zatim se zda, ze to byl dobrej napad :D

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERRTU: já měla tenhle achievement v listopadu - teda ne "první třídní schůzky", ale "první třídní schůzky v MOJÍ škole (gympl) jako rodič". Řeknu ti, že jsem tam šla víc vyklepaná, než k maturitě :-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    přežil jsem svoje první třídní schůzky jako rodič. instinktivně jsem zamířil do sve staré lavice úplně vzadu vpravo. při vstupu učitelky jsem se ovládl a nevstal. a celou dobu jsem se houpal na židli.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Doběhl jsem půlmaraton (sice za 2:50, ale pořád je to v limitu).
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    [upgradoval jsem na 2560x1440 / 165Hz] ✔
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Byl jsem v poprvé Brně!:)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MONIOUS: boží :) na to ovládání jedním pedálem se rychle zvyká... ticho, komfort, neskutečná akcelerace... jenom ty blinkry na volantu jsou pitomost, nechal bych je na páčkách (+stěrače)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    TOXICMAN: jaky to je?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    [řídil jsem Teslu] ✔
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Poprvé v životě jsem otevřel zlaté stránky a pomohly mi!
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    porizovala sem novy slunecniky a zaroven rusim kaminky na terase, a vymyslela sem, ze bych mohla koupit stojany, co se plni piskem, misto betonovych, a dat do toho ty kaminky z terasy :) win win, mohla sem koupit levnejsi stojany, nemusim kupovat pisek, ani resit, co udelam se 75 kilama sutru :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    [x] mit cely kinosal jen pro sebe
    VANEK
    VANEK --- ---
    V lednu jsem konečně odinstaloval hru, které jsem věnoval přes 3 roky. Bažení minimální (dával jsem si symbolicky týdně z tabletu příbuzné), i když že bych byl produktivnější, to říci nemohu; a taky jsem víc hrál jinou, ale ta je aspoň míň optimalizovaná na dopamin. No a v noci, jak jsem nemohl spát, mě napadlo, že se kouknu... a dostal jsem krásný bonus za návrat!
    ;-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALVATOR: Lovecraftova univerzita? Ntvl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam