• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    Real-life achievementy jako "odnesl jsem si z IKEA jen tu jednu věc, pro kterou jsem tam šel" "podařilo se mi uspat všechny tři děti zároveň" nebo "už mi spadl nůž na parkety ve všech místnostech v bytě".
    rozbalit záhlaví
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Z rozespalosti si zablokovat yubikey token tak, že jsem ho musel celý smazat, vygenerovat si nové bezpečnostní klíče a všude je rozdistribuovat
    EKG
    EKG --- ---
    Kdyz nekomu neco meldujes poslednich par let. Oni si pak dotahnou fachmana, kterej to dela naplno uz nejakejch par let, aby to cely pomohl vytahnout ze sracek. A ten jim rika uplne presne to, co ty.

    Are you listening bitches?
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    LOGO: fishdom, puvodne jsem to nainstalovala tehdy sedmilety sestre.
    LOGO
    LOGO --- ---
    _ANT_: jakou hru?
    SADY
    SADY --- ---
    _ANT_: sucha recidiva :)))
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Včera jsem smazala z telefonu hru, na který jsem byla poslední rok tak trochu (dost) závislá!
    Jo a v noci se mi pak zdálo, že ji hraju 🤦‍♀️
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    mno, tak sem si konecne koupila tu kytku, co po ni uz leta touzim. jo, tu, co doroste az do stropu. zatim je mala, ale myslim, ze se pri pristim stehovani asi i tak dost pobavim :D
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TEAPACK: ja pro svoji prvni musel loni na Island. A oni to ted zacnou dovazet, peklo :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TEAPACK: taky odškrtávám! BOMBA
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Viděl jsem polární záři. A dokonce z okna své ložnice...
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    vsechny alokasie i panasovany philodendrony, co tu mam, maj novy listy, monstera albo taky, i ten panasovanej fikus! dokonce i ta panasovana minimonstera, nejdrazsi kytka, co sem kdy mela, i ta!
    EKG
    EKG --- ---
    B3
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Dal jsem nový rekord v bowlingu, 160:)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Během pauzy na oběd nejen že jsem navařenou krmí nacpal rodinu, ale stihl jsem při tom ještě po telefonu zpracovat ukrajinského stavebního dělníka a místního starousedlíka truhláře, každého se zcela svébytným pohledem na rekonstrukci starého baráku, aby se podělili o práci na dřevěné podlaze. A na pondělí jsem tam ještě nahnal elektrikáře, který "už melouchy moc nebere".
    Já, který většinu svého života má stres ze zvonícího telefonu, natož aby sám někam volal.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    koupila sem novej konferencni stul, kde je dole prostor na casopisy a spol, a dala sem tam misto toho velkej polstar. zatim se zda, ze to byl dobrej napad :D

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERRTU: já měla tenhle achievement v listopadu - teda ne "první třídní schůzky", ale "první třídní schůzky v MOJÍ škole (gympl) jako rodič". Řeknu ti, že jsem tam šla víc vyklepaná, než k maturitě :-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    přežil jsem svoje první třídní schůzky jako rodič. instinktivně jsem zamířil do sve staré lavice úplně vzadu vpravo. při vstupu učitelky jsem se ovládl a nevstal. a celou dobu jsem se houpal na židli.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Doběhl jsem půlmaraton (sice za 2:50, ale pořád je to v limitu).
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    [upgradoval jsem na 2560x1440 / 165Hz] ✔
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Byl jsem v poprvé Brně!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam