• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    Sportovní chůze (aneb běhání pro ty, co už se bojí o své klouby). Žádná pohodová turistika, ale velmi rychlá chůze na delší tratě. Třeba 21 km pod tři hodiny - můj osobní rekord. Nejde o techniku rychlochůze aka Jožka Pribiliněc, ale normální, leč velmi svižnou chůzi v přírodě.
    rozbalit záhlaví
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    THAIGRR: už zítra!
    potkám se s někým v cíli?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    Krkonoše, 100 jarních kilometrů (s ubytováním v Peci p. S.)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Trochu nabrat výškové metry..

    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Sváteční prochajda se psem a random týpkem

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Se psicema na vejšlap...

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SPIKE411: se divam, ze tam nejsou jen pasky ale i dalsi materialy, ze uz sou to takovy poloboty vic. A samozrejme ve vietnamu sem nebyla ani v japonsku, ale na chozeni po CR byly dost v pohode.
    nebo je to i kombinaci potu, nohy, atd... to ovlivnit nedokazu.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Já měl dřív tyhle šílenosti, snad dokonce jsem si je koupil i podruhé, ale po výletech do Japonska, Vietnamu a jinde to bylo fakt špatný. :)
    https://www.rei.com/product/747824/teva-karnali-wraptor-sandals-mens

    On byl problém, když nebylo kde je pořádně nechat vyschnout, tak zatuchly a už jsem se toho nikdy nezbavil. YMMV
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SPIKE411: ja teda v sandalech chodila i vodou a driv sem je nosivala v lete fakt hodne, nez sem presla na bezecky a nikdy mi nijak nesmrdeli... asi to zalezi na mnoha faktorech. Loni sem si koupila novy, ty mi sezral pes :D tak nemuzu soudit, ale ty stary meli snad 7 nebo 8let, seslapany uz docela a fakt hodne noseny, a az na tu podrazku uplne v pohode.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Já mám tyhle:
    [SPIKE411 @ Cundr & Vandr]
    Jsou teda dost tvrdé, ale těch 30 v nich jsem schopný ujít.
    Hlavně jsou super ty jednoduché pásky. Nesmrdí.
    S polstrovanými vícevrstvými pásky mám blbé zkušenosti. Po nějaké době prostě zasmrádnou a když se namočí, tak je to peklo.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DOCKINEZ: nedam dopustit na teva terra fi
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    dnes se otevřela registrace... kdo půjde?
    Pochod Praha–Prčice
    https://praha-prcice.cz/
    MEI
    MEI --- ---
    DOCKINEZ: Keen?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hola, neměl byste tip na „sportovní“ sandály, ve kterejch půjde nějak rozumně chodit?

    Mám nějaký takový základní za litr a když v tom člověk nachodí pouhých 8-10 km, tak už bolej nohy, protože podrážka asi není moc kvalitní a nepočítá se s tím, že v tom někdo ujde víc než kilák v kuse.

    Mám kvalitní a drahý boty na běhání a chození, ale když je venku vedro, tak se někdy člověku chce projít jenom v sandálech. Ale nerad bych, aby to bylo na úkor nohou. Děkuji za doporučení.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Som si dnes povedala, že pôjdem domov pešo. Mapy ukázali nejakých 10 km, ale chcela som viac, tak som tam prihodila hodne zelene nie vždy úplne cestou. A vyšlo to fakt pekne. Moc príjemný výlet z toho bol. 🙂

    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Páteček

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Labské pískovce jsou oblíbeným výletním místem s rozvinutým turistickým průmyslem na české i německé straně



    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Pořídil jsem si ke kompu chodící (běhací) pás. Až předělám pracovnu, budu chodit u práce, bude se to počítat? Na mapě pak stačí vyznačit bod mého bydliště? :)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    Sobota: Modrava-Bučina-Borová lada-Kvilda-Modrava. Skvělý trek, celkem 40km, cca 10 hodin

    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    1KA: Ja jak sa zotavuje koleno, tak chodim stale viac. Len si musim davat pozor, lebo to lahko prepisknem. Hlavne ked staci jeden blby krok a zas bude nejaky klb v keli.

    Ale teda cez 40km za posledny vikend ma fest potesilo. :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    1KA: Já se s tou vyhřezlou plotýnkou stále bojím, abych nezůstal někde uprostřd lesa. Ale už mi to fakt chybí. Budu se muset odhodlat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam