• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYANKlub Čtenářů a Spisovatelů
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    REGIS: vůbec to není spam - pro všechny je tam místa dost :)
    REGIS
    REGIS --- ---
    SOMBRA: Díky. Nechtěl jsem spamovat tvůj klub osobními povzdechy, tak jsem zkusil resuscitovat tenhle :)
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    REGIS: čistě z mojí zkušenosti:
    trochu ano, ale nezmizí to úplně, bohužel; člověk trochu otupí a zvykne si jednak na nutnou trpělivost, taky na nutnost občas "říznout do živého" a dát pryč něco, cos tam moc chtěl, ale nefunguje to; časem najdeš nějaký způsob, jak tomu trochu líp čelit

    a klidně se ptej i tady - tam je to taky legitimní dotaz :)
    [Tvůrčí psaní a knihy Lucie Lukačovičové]
    REGIS
    REGIS --- ---
    Udělalo mi radost, že jsem našel tenhle klub, i když je tu trochu mrtvo. Ale stejně. Myslel jsem si, že psaní je fuška, ale u revizí mám pokaždé chuť si uřezat nohu. Zlepší se ten pocit časem? :D
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    ALRIKA: chceš si zavolat?

    Vůbec budeme chtít udělat nějakou konferenci a trochu brainstormingu?
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    Já mám nějaké projekty rozdělané vlastním tempem, takže budu fandit :)
    ALRIKA
    ALRIKA --- ---
    KOUMES: Já do toho rozhodně chci zkusit jít - jen jsem ještě nepřišla na to, o čem vlastně budu psát :D
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    Jak jsme zavření všichni uvnitř a blíží se listopad, co takhle zkusit znovu Nanowrimo?
    PEGGYK
    PEGGYK --- ---
    Spisovatelé českého západu píší o nelehké době v časech epidemie koronaviru s cílem přinést čtenářům dobrou náladu, naději, optimismus i odreagování.

    Západočeská kronika koronaviru :: Západočeská kronika koronaviru
    https://zaspisvir.webnode.cz/zapadoceska-kronika-koronaviru/
    PEGGYK
    PEGGYK --- ---
    CYAN
    CYAN --- ---
    KOUMES: já vím že není, proto se domlouváme, jestli si udělat ČaS aspoň jednou měsíčně, když teď není vůbec O:-)
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    CYAN: néény čas
    AVYA
    AVYA --- ---
    taky pokud budu stíhat :)
    CYAN
    CYAN --- ---
    Zatím jsem schopna identifikovat zájem od Alriky a Wizardyho. Pokud se pletu a vy nechcete/chcete a nejste na seznamu, ozvěte se :-D
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    WIZARDY: OBvyklá Čtenářská A Spisovatelská NIKa?
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    Jen si to tu odložím: "ObČaSník"
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    ALRIKA: Kdybys četla anglicky na mobilu, měl bych hned několik kandidátů.
    ALRIKA
    ALRIKA --- ---
    WIZARDY: koukám do prázdna a snažím se přijít na to, proč si dělám všechnu tu školu a trénování na půlnoční cirkus? :D Já mám popravdě momentálně spíš problém s najitím vhodného titulu, protože jsem si zvykla číst klasickou literaturu, teď čtu Annu Kareninu, ale na tu se v městské hromadné dopravě nedokážu dost soustředit. A když si vezmu nějaké sci-fi nebo fantasy, buď mě nebaví nebo mi přijde napsané děsně jednoduše. A tak jsem se nějak zasekla v bodě, kdy mám kromě té Kareniny rozečtené další tři knihy, protože se mi prostě nějak nedaří naladit s nimi na správnou vlnu a tak je odložím a začnu číst něco jiného ve snaze, že to tentokrát bude jinak. A pak zase není :D Takže se asi teď potřebuju zkrátka prokousat tou svou bichlí a pak to snad zase půjde o něco rychleji...
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    ALRIKA: A co děláš prosímtě? Já přečtu cestou do práce a z práce takových věcí... :D

    KOUMES: Eeeeh... :D
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    WIZARDY: počítají se pravidla na RPGčka jako knihy? Počítají se, pokud jsem je přečetl už potřetí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam