• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYANKlub Čtenářů a Spisovatelů
    PEGGYK
    PEGGYK --- ---
    CYAN
    CYAN --- ---
    KOUMES: já vím že není, proto se domlouváme, jestli si udělat ČaS aspoň jednou měsíčně, když teď není vůbec O:-)
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    CYAN: néény čas
    AVYA
    AVYA --- ---
    taky pokud budu stíhat :)
    CYAN
    CYAN --- ---
    Zatím jsem schopna identifikovat zájem od Alriky a Wizardyho. Pokud se pletu a vy nechcete/chcete a nejste na seznamu, ozvěte se :-D
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    WIZARDY: OBvyklá Čtenářská A Spisovatelská NIKa?
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    Jen si to tu odložím: "ObČaSník"
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    ALRIKA: Kdybys četla anglicky na mobilu, měl bych hned několik kandidátů.
    ALRIKA
    ALRIKA --- ---
    WIZARDY: koukám do prázdna a snažím se přijít na to, proč si dělám všechnu tu školu a trénování na půlnoční cirkus? :D Já mám popravdě momentálně spíš problém s najitím vhodného titulu, protože jsem si zvykla číst klasickou literaturu, teď čtu Annu Kareninu, ale na tu se v městské hromadné dopravě nedokážu dost soustředit. A když si vezmu nějaké sci-fi nebo fantasy, buď mě nebaví nebo mi přijde napsané děsně jednoduše. A tak jsem se nějak zasekla v bodě, kdy mám kromě té Kareniny rozečtené další tři knihy, protože se mi prostě nějak nedaří naladit s nimi na správnou vlnu a tak je odložím a začnu číst něco jiného ve snaze, že to tentokrát bude jinak. A pak zase není :D Takže se asi teď potřebuju zkrátka prokousat tou svou bichlí a pak to snad zase půjde o něco rychleji...
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    ALRIKA: A co děláš prosímtě? Já přečtu cestou do práce a z práce takových věcí... :D

    KOUMES: Eeeeh... :D
    KOUMES
    KOUMES --- ---
    WIZARDY: počítají se pravidla na RPGčka jako knihy? Počítají se, pokud jsem je přečetl už potřetí?
    ALRIKA
    ALRIKA --- ---
    WIZARDY: Ale to se pak budu cítit ještě víc špatně, že jsem teď nepřečetla žádnou knihu skoro dva měsíce! :-D
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    CYAN: Můžeme z toho udělat vyloženě "měsíčník"? :D Protože mě by třeba bavilo, minimálně sem, nějak vydávat třeba souhrn věcí, co teď zrovna čteme nebo jsme dočetli a doporučujeme. A bylo by pěkné kdyby to vzniklo vždycky jako výstup z ČaSu

    V podstatě chci hlavně lidem cpát co všechno čtu, abych si o tom pak měl s kým povídat :D
    CYAN
    CYAN --- ---
    Dlouho tu bylo ticho, ale jak jste si jistě všimli, blíží se listopad a s ním NaNoWriMo. Jako každý rok plánuji účast, a napůl i neúspěch, protože (generická výmluva). Ale o tom to není - jde o to se pokusit a být na konci měsíce schopná podívat se do zrcadla a říct: "Hele, to luxování kočky prostě počkat nemohlo, ale snažila jsem se!"
    Přidejte se, můžeme se navzájem popohánět a stresovat tím, kdo už má pět tisíc slov a kdo ještě ani nezačal :)

    A teď něco trochu jiného. ČaS už dlouho neměl sraz, protože připravovat něco na každý týden je časově (get it?) náročné. Ale až pár dní zpátky mě napadlo, že pokud by byl zájem, není (asi) problém se sházet méně často a případně i méně pravidelně.
    Otázka zní: měli byste zájem udělat z ČaSu měsíčník/občasník? Pravděpodobně bych každý měsíc/jiné dohodnuté časové období vyhodila dvě ankety - datum a téma. To by mohlo umožnit účast i těm, kteří prostě nemají čas každý týden se trmácet do Prahy, nebo třeba nemůžou nějaký konkrétní den v týdnu, a zároveň by mi to dalo čas se na vás lépe připravit.
    Případný zájem vyjádřete libovolným způsobem, který pochopím (u kouřových signálů se ujistěte, že je uvidím, a podobně ;))
    PEGGYK
    PEGGYK --- ---
    Dnešek měl být posledním dnem k zaslání příspěvků do soutěže.
    Protože však je konec června náročným obdobím pro žáky, studenty, kantory i rodiče, rozhodli jsme se lhůtu o pár dní prodloužit.
    Svoje příspěvky nám můžete tedy posílat do 10. července.

    Soutěž pro veřejnost :: Středisko západočeských spisovatelů
    https://zaspis.webnode.cz/souteze/sotez-pro-verejnost/
    PEGGYK
    PEGGYK --- ---
    Soutěž pro veřejnost :: Středisko západočeských spisovatelů
    https://zaspis.webnode.cz/news/soutez-pro-verejnost/
    PEGGYK
    PEGGYK --- ---
    Zbystřete pozornost :-)

    Cena Bohumila Polana 2018 :: Středisko západočeských spisovatelů
    https://zaspis.webnode.cz/news/cena-bohumila-polana-2018/
    REINITA
    REINITA --- ---
    CYAN: byl by nějaký link? :)
    CYAN
    CYAN --- ---
    Pro zájemce - v dubnu proběhne jedna taková vedlejčí akce naší oblíbené listopadové taškařice, a to konkrétně Camp NaNoWriMo. Jde v podstatě o to, že vás (když se přihlásíte na webu) hodí do "chatky" s několika dalšími účastníky, vybranými podle vámi zadaných parametrů, a máte měsíc na to dostat se do cíle.
    Co že ten cíl je, ptáte se?
    To si vybíráte sami! Potřebujete editovat? Potřebujete napsat patnáct stránek? Jak je komu libo! Jsou tam nějaké minimální nastavitelné cíle, aby to byla trochu výzva, ale stejně si myslím, že to stojí za to.
    Takže dejte vědět, jestli se přidáte - třeba se tam potkáme ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam