• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYGentlemans style aneb modern man and his world. Oblečení, boty, doplňky apod.
    JINX
    JINX --- ---
    Mate plz tip na solidní deštník? Nebo ještě lépe obchod kde se takové deštníky vyskytují?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    BEEBLEBROX: No furt tam ještě mají i nějaký TM Leviny a Charles Thyrwhitt, něco dokonce i v akci.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Potřebuju obnovit košile (starý vyházet a koupit nový), je Anthonys v pohodě nebo se mám kouknout jinam? S TM levin jsem byl spokojenej, pochopil jsem to správně, že přes kovid to položili?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    FLAVIGNY: Jj, nakonec jsem tam skončil. Díky.
    FLAVIGNY
    FLAVIGNY --- ---
    SPIKE411: je sice nedele, ale takhle narychlo bych sel do van graaf na vaclavaku
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Kam takhle při sobotě v Praze zajít pro (černý) chinos?
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    KANAREK1: Tadeáš ve Vršovicích - Ofous.com
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Chlapci, řeším stříhání vlasů. Doporučil by někdo holiče v Praze, který umí něco na té hlavě vymyslet? Chodím do barbershopu všeho druhu, nechávám tam rozumne i nesmysl a stejně, když řeknu, ze chci sestřih s dlouhými vlasy, zda by něco neporadili, tak to vždy skončí na te prehazovacce, která se striha všem, jen má různou délku. A to tam chodím řádně zarostlý, aby bylo s čím pracovat :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    FYI prádávám [Světle modrý oblek]
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KALIBAN: Ja si na letní svatbu kupoval v Zara. není to vysloveně z coolmaxu, ale je to nějaká jejich “chladivá” směs a je supr. Lehká, relativně větrá a příjemná…
    JINX
    JINX --- ---
    Mate někdo zkusenosti s elastickymi slimfit kosilemi? Viděl jsem to na IG kde to vypadalo dost pusobive.
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    KALIBAN: Já si kupuju většinou linen blend v Peek&Cloppenburg nebo klidně v Tesco. Ty z Tesca jsou z látky nízké gramáže, ale z P&C by to mohlo projit 🙂
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GHOSTSTALKER: KOUDY: uplne casual neni, takze len by byl sice fajn, ale nepripada v uvahu

    GHOSTSTALKER: taky bych rekl, ale ty tri co sem zkusil, vsechny blbe tak hledam jinej tip. neco kde si to muzu osahat nez to koupim
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    KALIBAN: Bavlna muze byt uplne v pohode. Zalezi na uprave, upletu atd.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    KOUDY: Zalezi, co to je za svatbu. Len je casual.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nechces spis len? Na leto?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hosi mate tip kam si dojit pro kosili? bilou, na svatbu, hlavni je pro me aby byla prijemna a nechcip sem v ni... ted sem par objendal a cista bavlna zadnej rajc teda :(
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Nevíte, kde by se dala sehnat basic slim fit trička z lnu? U bavlny jsem už našel něco blízkého ideálu, ale u lnu se mi to nedaří.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GHOSTSTALKER: Ten clanek je z letosniho 4. dubna, a jeste na podzim jim EU a UK (CZ neresim) stranky normalne fungovaly. V roce 2020 jim zacaly problemy, ale uplnej konec (ne)nastal az letos.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam