• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYGentlemans style aneb modern man and his world. Oblečení, boty, doplňky apod.
    Vse co spravny muz potrebuje k zivotu..Tematicke obrazky, diskuze apod.
    rozbalit záhlaví
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GHOSTSTALKER: To je velka skoda, rozhodne nejlepsi obchod s oblecenim pro chlapy u nas, beru-li v potaz, ze ceskej TML je na urovni smejdskejch hrncu. Zachranovat to nema imho moc vejsku, lidi uz do kanclu nikdy poradne chodit nebudou.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    Další pád české oděvní značky. Le Premier jedná s věřiteli o záchraně - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dalsi-dluhopisovy-pad-krejcovstvi-le-premier-jedna-s-veriteli-o-zachrane-179479
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    NAVARA: Trenche ma super Lewin. Mam dva a xkrat mi je uz nekdi chvalil.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Včera jsem si pár kabátů zkusil a krom toho, že jsem nenašel trench coat, seznal že si ho stejně budu muset nechat ušít - bo cokoli, co je mi přes ramena, má rukávy tak o 10cm delší…
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    SPIKE411: Diky za tip :) Me ten muj porad dobre slouzi, koupil bych ho zase.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nechcete nekdo novej sedej podzimni (ale docela teplej a tezkej, takze asi i zimni) kabat od Huga Bosse? Velikost 52 (42R)..Me prijde ze je mi trochu vetsi, protoze jsem zhubnul. Takze jsem si objednal novej ve velikosti 50..

    puvodni cena asi 15k..necham ho pri rychlem jednani za 8.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KURVADRAT: Hlásím, že ho mají zase skladem a za stejnou cenu. :)

    ZOOFARI® Zastřihovač zvířecí srsti - Lidl.cz
    https://www.lidl.cz/p/zoofari-zastrihovac-zvireci-srsti/p100334617

    Popř.

    WAHL Zastřihovač vlasů Home Pro - Lidl.cz
    https://www.lidl.cz/p/wahl-zastrihovac-vlasu-home-pro/p100335978

    Ty malé krámy s baterkami mě už taky nějak přestaly bavit.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    a vlastně ještě, asi tady úplně nepochodim (na rozdíl od předchozího dotazu), ale nemáte tip na nějakou kvalitní (materiál/cena/vzhled) kontinentální fashion značku? dlouhodobě se oblíkám víceméně jen ve švédských značkách (cos, filippa k, tiger of sweden a občas přepepřit acne), ale v poslední době mi tam vyhovujou spíš jen obyčejný věci jako trika. začínaj se jim rozšiřovat a boxovatět střihy, mně vyhovují užší siluety, často maj příliš krátkký kalhoty, mně vyhovujou spíš tmavší barvy, navy apod., ne pastelový věcí, prostě z toho nějak vymizela ta skandinávská střídmost a bohužel teda vina je i trochu na mojí straně, že jsem za covid docela zprasil a co mi zmizelo na svalech, vrazilo se do břicha, takže skinny fit, co by mi možná vyhovoval, už pro mojí postavu dávno není (jako nejsem tlustoprd - 183/85 - ale hubenej taky ne, trošku dad bod, prostě).

    https://i.pinimg.com/originals/25/4c/0d/254c0dced2c8fe829d0cdb8b1f3e9f35.jpg
    https://www.malemodelscene.net/wp-content/uploads/2015/07/MENSWEAR-24.jpg
    https://www.reiss.com/media/product/517/152/-mens-acton-ss-half-zip-stitch-in-ecru-cream-2.jpg
    https://i.pinimg.com/564x/ba/ed/06/baed066fee4090d1a80fb7ce038614a8.jpg

    AHASVER
    AHASVER --- ---
    nemáte někdo tip na krejčího v praze na úpravy kalhot apod.? kdysi jsem chodil do deloru, bylo to v pohodě, dokud jsem měl jako "accountku" takovou mladou holku, ale ta pak odešla a od tý doby se tam na mě každej tvářil jako na lúzra, že si nenechám u nich šít oblek, ale chci upravit kabát. zároveň teda kvalitu jsem zaznamenal víceméně stejnou, jako když jsem párkrát byl na floře, nebo jen marginálně lepší. můj nádhernej kabát z j. crew, kterej jsem koupil v nyc a potřeboval mírně zúžit, má od úpravy vlnky na zádech atd. takže se tam už asi vracet nechci... ideálně bych potřeboval někoho, kdo aspoň trochu tuší, jak by dneska mělo oblečení sedět, tzn. starý paní, který sice odvedou práci perfektně, ale zároveň mi vysvětlujou, že si nechávám moc zkracovat kalhoty nebo je nedovedou zúžit, protože "se to nedělá", mi moc nepomůžou...

    díky za jakejkoliv tip a vlastně se i trochu omlouvám za stížnosti
    MORDINO
    MORDINO --- ---
    BOBASH: taky jsem na to koukal, nicméně jsem asi na barbour bundu ještě nedospěl :D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Jsem se tu úplně zapomněl zmínit, že na Zalandu měli Black Friday akci na Barboury. Voskovaná Ashby za 4,6k mi přišla docela dobrá.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KALIBAN: Koukam ted v rychlosti na Tlustyho a nelibi se mi ani jeden, jasne je to vec vkusu, ale nevybral bych si. Jurca a fakt hezky ty spony, drobny, elegantni.

    Jen jsem jim na fb do hodnoceni napsal, ze by se mohli zkusit natlacit do Gentleportu, LePremieru, atp. pripadne alespon na Design market, protoze se moc neni o nich jak dozvedet... a take by mohli mit u kazdeho pasku vic jak jednu fotku, protoze z jejich fotek vazne nepoznate zda je spona leskla ci brousena, atp. Proste propagaci by mohli zvladnout lepe, dyk ty Instagramy (ted me zrovna sdilej ve stories :) ani facebooky vlastne ani nemusej nic stat, pripadne muzou pasek poslat nekomu jako je Style Mate a maji hned video na YT s dosahem x tisic a taky by je to nestalo raketu.

    Prijde mi to skoda, jelikoz co jsem koukal na jejich fb, tak kdyz nekde "vystavuji" je to stanek typu jarmark.. kde jsou pasky s orlem, konem atp. a to zcela uprimne, kdybych sel kolem obejdu bez povsimnuti. Pritom treba Loake dela proti nim naprosto humpolacky pasky za 4 nasobek...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    EXAGE: taky jsem objednal, pocitove, vonavove a takovym tim wow efektem kterej mel pasek od tlustyho to je horsi, ale myslim, ze na noseni je to naprosto v poradku a ten pasek za ty prachy je uplne skvelej
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    EXAGE: Tak jsem neodolal a objednal ještě další dva... jeden do chinosek (3cm) a druhej do jeans shortek (3.5cm).

    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    EXAGE: To jsem byl já :-) Mám jeden od nich už dobrých deset let a taky jsme tam koupili pár dárků :)
    FLAVIGNY
    FLAVIGNY --- ---
    EXAGE: jurcu muzu taky jen doporucit. mam od nich 2 opasky vic jak 2 roky a drzi perfektne. ta cena je za tu kvalitu smesne nizka. vyborna je i ta siroka paleta barev.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    EXAGE: Na compu jdou ty obrazky zvetsit, na NyxDroidu ne...
    Jinak siri jsem vzal 3 cm, je hezky jemnej, decentni, i tyhle moje fotky hrozne zkreslujou a Jurca ma u kazdeho pasku jen 1 fotku, velka skoda.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Někdo tu doporučoval Opasky Jurča, nuže pásek dorazil. Přesně co jsem chtěl, na první pohled kvalitní voňavá kůže, spona z Itálie. Délka se dá upravit šroubkem. No a cena přátelé? Směšných 500 Kč a pár desetikorun za Zásilkovku. Asi to nebude poslední pásek od Jurči. :)

    imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    WATTEVILLE: Jak píše GHOSTSTALKER, Bandi je synonymum pro igelit v různě neforemných podobách...

    UMIAKI: Hádáš víceméně správně...
    To fiží tam být nemusí a brokátový kabát mám jen jeden, na zimu... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam