• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAJKAPosta 120, clo a DPH aneb kde je kua muj balicek?
    Sdílení zkuseností, postupů, rad, a nebo frustrace z komunikace s prislusnymi urady.
  • ŽÁDOST o elektronické oznámení o příchodu zásilek z ciziny - Stáhnout -urychlení procesu doručení zásilky o další kousek. Podepsat, oskenovat a poslat na email sklad.praha120@cpost.cz nebo na adresu na adresu Pošty Praha 120
    Pokud vám pošta vyměřila neoprávněně 180 kč, můžete podat elektronicky stížnost na ČOI ZDE. ČOI zas má ze zákona povinnost se tím zabývat.Podrobnosti viz nástěnka
  • rozbalit záhlaví
    CNV
    CNV --- ---
    Kurva už ale. Proč jsem si ten těžký balík knih asi nechala poslat do balíkovny ve vedlejším obchodě a ne na poštu? Nenabízejte službu, kterou nejste schopní splnit. Z dosavadních osmi pokusů s balíkovnou jich polovina skončila takovouhle esemeskou.

    MATT
    MATT --- ---
    ZLOKOCKA: GLS z Rakouska mě stálo 9E, ČPoštou do USA asi 440,-

    německo je I. zone

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    hmm.. tak ceska posta nic, rakusani mi nic nechtej rict, ze to musi odesilatel, kazdopadne vypada, ze po tydnu putuje zpet :(( jsem myslel, ze to drzej aspon dva tejdny... co byste delali?

    MATT
    MATT --- ---
    Jde mi balicek z Rakouska, Ceska posta pod tim track. numberem nic nema, ale Rakusaci pisou nasledujici. Myslite, ze uz je na pobocce?

    CNV
    CNV --- ---
    Nevíte, kde je kua můj balíček? 4. května objednáno na Amazonu.de, ve sledování je pouze toto, to uvedené číslo je nepoužitelné v jakémkoli trackingu. Na místní poště jsem se ptala, tam nic není. Může to vězet v nějakém překladišti, ačkoli je to z EU?

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    KYTT:
    LYNCH:
    NAVARA:

    Čaute, za jak dlouho vám nakonec přišel balík? Jsem ve stejné fázi:

    - eCep zaplacen a zásilka propuštěna k doručení 18.7.
    - urgováno na e-mail sklad.praha120@cpost.cz, odkud jsem dostal odpověď:"Váš mail i informaci, jsme již předali na příslušné oddělení."
    - mám jim radši taky doložit hodnotu zboží, i když jsem to udělal na eCEpu?
    - v online trackingu stále bez změny

    Dá se to nějak urychlit?

    BOAR
    BOAR --- ---
    BOAR: HAHA

    BOAR
    BOAR --- ---
    hehe reklamovat jde az za 2 dny ... pocitam, ze ji chtej nejdrive dorucit, tak to znamena zaplatit.

    BOAR
    BOAR --- ---
    kde vzali pravo mi proclit zasilku ? co kdyz to nechci ? co mam delat ? jde to nejak reklamovat ?

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    po pročtení internetu a diskuze zde se mi zdá, že s touto zásilkou Aliexpress nemusím nic dělat, je to opravdu tak, nebo musím dělat nějaké ecepy?

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Pozor

    BORAG
    BORAG --- ---
    FEFERONIE: všechny potřebné dokumenty tam opravdu byly již skoro měsíc, tzn. podklady mají a teď se čeká, až na ten balík příjde řada. Mají zoufalý nedostatek lidí + covid... Jinak paní je opravdu velmi milá, pokud se k ní člověk chová slušně. Velmi ochotně se snažila pomoci.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BORAG: ja uprime s Ali neregistruju zadny problemy. poslednich 5 zasilek:

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    mimochodem u toho googleni jsem nasel tenhle obrazek... a musim rict ze to krasne vystihuje, co si o cesky poste myslim
    a nebo jsem totalni dement a myslim si, ze ten kdo to plati, je odesilatel spatne

    CNV
    CNV --- ---
    Objednala jsem po dlouhé době něco z Číny (přes Etsy) a prodejce rovnou připočítal českou DPH. Mám tu zásilku přesto zadat do eCepu nebo ne? Ještě jsem s tou aplikací neměla čest. Nerada bych, aby mi to zdanili dvakrát a ještě si k tomu přidali ten svůj administrativní poplatek.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    namuzu si pomoct, ale jen mesic na celnici z usa chapu ze normalniho cloveka... my ostatni uz na to mame tenhle obrazek

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam