• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!

    Zajímavé fotky věcí na hlavě, ideálně vlastní, ale samozřejmě i z internetů. Informace o historii, způsobech nošení, trendech, tipy kde sehnat ten pravý a ne jediný klobouk, který z vás udělá muže/ženu.
    rozbalit záhlaví
    VIHATIZKA
    VIHATIZKA --- ---




    Reinhard Plank
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    T_Y_L: Rypsové stuhy má i stoklasa, ale nejsou tak měkké. Klasika je bavlna, viskoza nebo hedvábí a jméno jednoduše klobouková stuha. Našla jsem tady klasiku i polyester https://www.stuha.cz/eshop-kategorie-kloboukove-stuhy.html . Polyester má výhodu že se mnohem méně špiní.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    DEB: Bohužel Tonak od toho dává úplně ruce pryč. Švadlena by to prý zvládla, ale mam ji donest tu stuhu - což je taky problém. Nakonec jsem zašel za níže uvedenou Jolanou Kotábovou, která to udělá.
    DEB
    DEB --- ---
    T_Y_L: hmm napada me krejci by to mohl/a zvladnout a nebo potom zkusit se spojit nejak s tonak jestli nedelaji upravy
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Zdravím,
    nevíte někdo o nějaké opravně klobouků v Praze? Potřeboval bych na pár kloboucích (pánských) vyměnit stuhu. Případně místo, kde bych ty stuhy alespoň koupil.

    Díky
    KAILA
    KAILA --- ---
    CORNELA: asi píšu pozdě: http://www.jolanakotabova.cz/aktuality.php je přestěhovaná na smíchov
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Radio Prague - Czech milliner helps women get ahead
    http://www.radio.cz/en/section/in-focus/czech-milliner-helps-women-get-ahead
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    CORNELA: zkus Rooyiu pokud ještě existuje, dřív tam tyhle mrňavý měli - červené a černé ;)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: tak jsem nakonec dostala něco jiného
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: dobrá shoda, před Vánoci jsem si od nich pořídila kapitánku
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Tak mi prý bude pořízen klobouček na zimu od firmy Karpet :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    MUFLONEK: já se do Prahy dostanu až příší pátek :/
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    GOBERS: byla jsem tam včera... a bylo to už dost přebrané:O( Jinak teda ano je to Charvátova - z Národky se tam dá dostat takovým průchodem...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    GOBERS: To vypadá jako "Textile house secondhand" v Charvátově ulici.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DIABOLUS: Projdes od tramvaje nakupnim centrem k otocne sose Kafkovy hlavy a das se doleva, tam to je. Dvoupatrovy sekac.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GOBERS: přesná adresa by nebyla? moc se tam nevyznám..
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    V second handu na Narodni tride (za obch. centrem) maji vyprodej klobouku po 200 a 300 korunach. Jeste jich tam maji nekolik desitek, panske i damske. Doporucuji a rovnou si jeden odnasim.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    kamenicka.... v postate primo na zaastavce.. asi jedina moistka v Praze...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ALEXIS: Vida, potřebuju si taky nechat trochu upravit a opravit jeden klobouk. Snad to příští týden stihnu. Pak podám hlášení.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    COMODOR_FALKON: ja som dostala tip, ze modistka na Kamenickej by mohla zvladat opravy, ale este som sa tam ani sama nedostala, takze nemozem potvrdit, ze je to naisto...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam