• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDigitální lomografie, crossprocessing a jiné techniky (a hlavně samotné fotografe)
    VASAX
    VASAX --- ---
    IMG_9608c
    VASAX
    VASAX --- ---
    IMG_2032lomolyze
    NIHILISTA
    NIHILISTA --- ---
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    supr
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nice!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    THX_1138: milerád bych posloužil, žel mám obavy, že ani já bych to pravděpodobně nezrekonstuoval :)
    Základem je akce ze swisswuff.ch – zde opakovaná dvakrát, pokaždé s trochu jinými parametry. Nějaké to rozostřední navíc, další vrstva pro vinětaci, Korekce objektivu (barevná aberace + vinětace), přidán šum, hrátky s expozicí...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VASAX: jak rikal murhaya, treba ta dof, tohle proste lomo neudela. kouknu na tu fotku a nevidim duvod, proc by nemohla byt focena treba 5D + 24-70L
    VASAX
    VASAX --- ---
    VASAX: jo to neni moje fotka, to jsem našel když jsem projížděl tutorialy teďkomc...
    VASAX
    VASAX --- ---
    GHOSTSTALKER: co ti ještě chybí? Grain, blur?
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    ONDRASEEEK: nj, mas pravdu, kdyz vynecham to stazenou saturaci, tak to ma uplne jinej feeling :)

    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    tak ja taky prihodim takovej experiment... zkousel jsem neco nasimulovat, ale moc spokojenej s tim nejsem :)

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: spis jen vinetace rameckem, vinetaci to chce spis jako kruh, takze jen v rozich a jeste ke vsemu nemusi byt rovnomerna, ale nekde vic a nekde min. a na lomo to ma silene malou hloubku ostrosti. coz jako teoreticky asi taky de, ale klasicky lomo ma 32mm objektiv (f/2.8 a pri zaostreni na blizko by to mozna slo, ale neni to moc casty). Vetsina lomo fotek je focenych na sunny 16, takze ostry slunce, hlouka ostrosti mega moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam