• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASAXDigitální lomografie, crossprocessing a jiné techniky (a hlavně samotné fotografe)
    NIHILISTA
    NIHILISTA --- ---
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    supr
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    VASAX
    VASAX --- ---
    Nice!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    THX_1138: milerád bych posloužil, žel mám obavy, že ani já bych to pravděpodobně nezrekonstuoval :)
    Základem je akce ze swisswuff.ch – zde opakovaná dvakrát, pokaždé s trochu jinými parametry. Nějaké to rozostřední navíc, další vrstva pro vinětaci, Korekce objektivu (barevná aberace + vinětace), přidán šum, hrátky s expozicí...
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VASAX: jak rikal murhaya, treba ta dof, tohle proste lomo neudela. kouknu na tu fotku a nevidim duvod, proc by nemohla byt focena treba 5D + 24-70L
    VASAX
    VASAX --- ---
    VASAX: jo to neni moje fotka, to jsem našel když jsem projížděl tutorialy teďkomc...
    VASAX
    VASAX --- ---
    GHOSTSTALKER: co ti ještě chybí? Grain, blur?
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    ONDRASEEEK: nj, mas pravdu, kdyz vynecham to stazenou saturaci, tak to ma uplne jinej feeling :)

    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    tak ja taky prihodim takovej experiment... zkousel jsem neco nasimulovat, ale moc spokojenej s tim nejsem :)

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    VASAX: spis jen vinetace rameckem, vinetaci to chce spis jako kruh, takze jen v rozich a jeste ke vsemu nemusi byt rovnomerna, ale nekde vic a nekde min. a na lomo to ma silene malou hloubku ostrosti. coz jako teoreticky asi taky de, ale klasicky lomo ma 32mm objektiv (f/2.8 a pri zaostreni na blizko by to mozna slo, ale neni to moc casty). Vetsina lomo fotek je focenych na sunny 16, takze ostry slunce, hlouka ostrosti mega moc.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    VASAX: ja nevim, no... obsahove to k tomu ma urcite bliz, nez ten kvitek, ale premyslim, jestli se da necemu rikat (digitalni) lomo jen proto, ze to ma vinetaci a vytazeny kontrast/saturaci
    VASAX
    VASAX --- ---
    DLomo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam