• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    NJAL: To si asi počkáš :(((
    NJAL
    NJAL --- ---
    Ja cekam na druhy prichod BB Q10. :-D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ASDASD123: Není no. Passport už asi nikdo neprekona.
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    MILAZAJICEK: Ano, ale uz v nem neni vsechno tak dobre integrovane jako na BB OS10
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: BB HUB používám normálně na Androidu. Bez něj bych byl hodně nešťastný.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Škoda Johna Chena, BB10 měl IMO docela dobře našlápnuto a spoustu fíčur jako gesta atd je teď převzatá v iOS a Androidu. BB HUB mi chybí dodnes.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Mám to stejně. Povedlo se mi mít k iPhone Typo Keyboard new jsem musel měnit a než je přestali dělat...
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    Dik vsem. Ja mam jeste jeden Key2 v supliku, nerozbaleny. Ale uz resim co bude po nem, dalsi uz nemam :(
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ASDASD123: Já jsem z Q10 přešel na iPhone. Android jsem nechtěl.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ASDASD123: Já plánoval Samsung Flip (kvůli velikosti) ale nakonec jsem našel na e-bay nový Key2 takže mám ještě snad na nějakou dobu vystaráno.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ASDASD123: Imho zadna mobilni klavesnice nebude lepsi nez ta na Blackberry Q10. Jsem na cistem Android smatlafounu od Samsuku.
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    Na co jste presli z BlackBerry, pokud jste uz presli? Zacina mi odchazet Key2 a marne koukam, cim ho nahradit. Telefon od Uniherz s fyzickou klavesnici je zklamani, ta klavesnice je vyslovene spatna. Nejaky jiny tip?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    cus, bejvalka si chtela koupit kapsu na titana a omylem si koupila na titan pocket. neni tu nekdo, kdo ma tenhle telefon a chtel by na nej kozenou kapsu levneji nez z eshopu uniherzu? posta, dik.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VOJTAM: Díky
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    COWBOY: Ja to zitra zkusim na Skodovce 2017...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FIELDMAN: Já to zkouším v Octavii 2018, ale telefon se snaží a pak nahlásí, že to neumí.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    COWBOY: Jo, moje máma v BMV X3 2018...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Dokázal jste někdo připojit BlackBerry Key2 v autě přes Android Auto?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    VOJTAM: jj. jen nema bezdratove nabijeni a ip67, coz samozrejme neni nic proti nicemu. me vyhovuje klasickej titan, ackoli nejvic se mi libi pocket.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Dneska jsem zjistil že existuje toto
    https://www.unihertz.com/products/titan-slim

    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak bejvalka si ho objednala rovnou taky.. je to totiz fakt vybornej foun. nicmene omylem jsme objednali o kus vic (neb prvni platba neodesla, az po vikendu) takze tu mam jeden fubgl nerozbalenej. necham ho za black friday cenu 7864 kacek, chcete nekdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam