• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Škoda Johna Chena, BB10 měl IMO docela dobře našlápnuto a spoustu fíčur jako gesta atd je teď převzatá v iOS a Androidu. BB HUB mi chybí dodnes.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Mám to stejně. Povedlo se mi mít k iPhone Typo Keyboard new jsem musel měnit a než je přestali dělat...
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    Dik vsem. Ja mam jeste jeden Key2 v supliku, nerozbaleny. Ale uz resim co bude po nem, dalsi uz nemam :(
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ASDASD123: Já jsem z Q10 přešel na iPhone. Android jsem nechtěl.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ASDASD123: Já plánoval Samsung Flip (kvůli velikosti) ale nakonec jsem našel na e-bay nový Key2 takže mám ještě snad na nějakou dobu vystaráno.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ASDASD123: Imho zadna mobilni klavesnice nebude lepsi nez ta na Blackberry Q10. Jsem na cistem Android smatlafounu od Samsuku.
    ASDASD123
    ASDASD123 --- ---
    Na co jste presli z BlackBerry, pokud jste uz presli? Zacina mi odchazet Key2 a marne koukam, cim ho nahradit. Telefon od Uniherz s fyzickou klavesnici je zklamani, ta klavesnice je vyslovene spatna. Nejaky jiny tip?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    cus, bejvalka si chtela koupit kapsu na titana a omylem si koupila na titan pocket. neni tu nekdo, kdo ma tenhle telefon a chtel by na nej kozenou kapsu levneji nez z eshopu uniherzu? posta, dik.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VOJTAM: Díky
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    COWBOY: Ja to zitra zkusim na Skodovce 2017...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FIELDMAN: Já to zkouším v Octavii 2018, ale telefon se snaží a pak nahlásí, že to neumí.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    COWBOY: Jo, moje máma v BMV X3 2018...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Dokázal jste někdo připojit BlackBerry Key2 v autě přes Android Auto?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    VOJTAM: jj. jen nema bezdratove nabijeni a ip67, coz samozrejme neni nic proti nicemu. me vyhovuje klasickej titan, ackoli nejvic se mi libi pocket.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Dneska jsem zjistil že existuje toto
    https://www.unihertz.com/products/titan-slim

    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak bejvalka si ho objednala rovnou taky.. je to totiz fakt vybornej foun. nicmene omylem jsme objednali o kus vic (neb prvni platba neodesla, az po vikendu) takze tu mam jeden fubgl nerozbalenej. necham ho za black friday cenu 7864 kacek, chcete nekdo?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Skoda, ze je to takovy dead end, sam jsem o androidi blackberry s klavesnici uvazoval.

    Ale nejvic me teda nastvalo zruseni blackberry id pro stary telefony. Pokazde me to ted na wifine otravuje :-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: uz se mi to povedlo. prekvapive v nastaveni gboard virtualni klavesnice, nikoli v nastaveni fyzicke klavesnice. uff.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tam první WTF. neustále mě přehazuje písmenka ve slovech, když napíšu "roky" opraví mě na "rocky", a to i poté, co jsem vypnul v nastavení kontrolu pravopisu... prostě NEVIM JAK SE TOHO ZBAVIT a dost mě to sere. Parádní klávesnice, ale nejde na ní psát.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ...a je doma. Teda cihla slusna, to nemohu rict!
    Umisteni shiftu a altu je taky celkem ne uplne povedeny, ale uz si zvykam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam