• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DEJFUKULELE ... 4 struny stačí, drahoušku.
    VITI
    VITI --- ---
    VITI: tak ukulele ma velky uspech!
    Nastala situace, ze deti se o nastroj perou a musim koupit jeste jedno ... uz tyden resim zda koupit stejne (aby se nedohadovali kdo ma lespi) nebo jine (aby si ho poznali a vyzkouseli jsme neco jineho :-)
    Pro deti je to fakt skvela vec!
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    VITI: Asi jdu s křížkem po funuse, ale na ukeshopu mi na ukulele pro dítě natáhli i barevné struny (aby se dalo říct, zmáčkni žlutou ve třetí mezeře). Docela se to zezačátku hodilo.
    VITI
    VITI --- ---
    FLAD: mrknu na to, o girlandu nejde, tu hned vyhodim, jde hlavne o ten stroj, aby to nebyl uplny provar
    FLAD: deti uplne maly nejsou (10), tak myslim, ze koncertni zvladnou ... aspon co jsem vycetl. Kolecka jsou dobrej napad, dik!
    FLAD
    FLAD --- ---
    FLAD: Jeste tedy dodam, ze pokud jsou deti maly, tak rozdil mezi sopranovym a koncertnim jim bude stejne asi jedno, tak bych sel spis do sopranoveho, ciste proto, ze bude levnejsi (a budes mit mirne vetsi vyber strun).

    Co doporucuji pro deti jsou takovy ty barevny kolecka, kterym jim nalepis na hmatnik, kde maj bej akordy, to pomaha docela dost.
    FLAD
    FLAD --- ---
    VITI: Nechceš ještě kouknout na tohle https://www.ukeshop.cz/KALA-KA-15S-SOPRANO-UKULELE-d148.htm ? Tyhle Kaly docela ujdou a za ušetřený peníz se do náhradních strun vejdeš.
    Na girlandu bych se vykašlal, a pro děti mi ta učebnice přijde zbytečná, to bych jim radši ukázal návody na youtubu.
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Uke je v pohode, Ben ma dobry veci.
    VITI
    VITI --- ---
    Zkazim neco nakupem tohohle ukulele: KOKI´O MAHAGON KONCERTNÍ ?
    Primarne hlavne pro deti, porad mi berou kytaru, ale zatim ji neumacknou ... a pokud se neujme, tak bude moje ;-)
    Bohuzel uz asi nestihnu osobni nakup, jake mate zkusenosti s www.ukeshop.cz?
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Neválí se vám náhodou někomu doma tohle elektrický ukulele značky Risa? Měl bych případně zájem ;)

    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    (opravenej link na Wohnoutí ukelelekce)

    Ukulele s Wohnout (1) - Bárbína
    https://www.youtube.com/watch?v=QgxxeNsp0zY
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    pořád nikdo nic? :)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    někdo něco někde v Praze v následujících dnech?
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Co konečně domluvit session? Budu mít teď volný odpoledne/večery, sezona táboráků a podobných věcí dávno začala, a mě pořád leží ukulele v koutě :(
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SUCHRE: na to je nejlepsi uceni ve spanku
    Ho Ho Watanay (Sleep, Sleep, My Little One)
    https://www.youtube.com/watch?v=0MtgOAv59bw
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Hodinu denne snad zvladne kazdej, ne?
    HELLAISER
    HELLAISER --- ---
    ESY: Přidala bych se na to hraní a secvičování. Poslední dobou mi trochu chybí motivace, když nemám s kym hrát.
    ESY
    ESY --- ---
    OKej tak jelikoz domluva vypada nemozna, tak to udelame jinak. Prvni clovek kterej se trefi do volnyho terminu co mam tak si snim klidne sednu a to pak i vickrat :))

    + Shanim nekoho z Prahy kdo by chtel obcas neco hrat a secvicit par veci. Staci me aby umel hrat par akordu a dokazal drzet rytmus.. Zbytek uz se doladi. Takze jediny co potrebuju je chut mit se zlepsiovat a venovat tomu tejdne par hodin casu doma + se treba jednou tejdne sejit.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Ahoj, já se přidávám, dostala jsem k Vánocům konečně ukulele, přála jsem si ho dlouho - nikdy předtím jsem na něj ani na jiné strunné nástroje nehrála. Ale podle youtube a jiných návodů jsem celkem začala hrát, moc mě to baví, zahraju běžné písničky, ale taky bych se někdy ráda podívala na někoho, kdo to umí, a zjistila, jestli třeba nedělám něco blbě :)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: nakonec patek nedavam, mam zkušebku v potencionalní nový práci...mohla bych v pondeli od cca 9dopol do 12.30, pak se případně přesunout do duende, (pokud nebude rezervačka, nebývá takhle brzo odpol moc lidí, případně je svým hraním odradíme:D ;D
    pak utery od cca 11 do 17. podle okolností muzu nahazovat dalsi volný časy a snad se nejak sladíme.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    V neděli nemůžu, pátek ok.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    ESY: ja vsedni dny jsem vetsinou od 1(6) do noci zabita v praci...mozna bysme to mohli udelat tam, makam za barem, mame vzadu salonek, hodila bych tam rezervacku, od 6 chodi 2 barman a na hodku kdyby nebylo moc narvano bych se urvala...jinak zatim mam volno ted v patek a v nedeli odpoledne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam