• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DEJFUKULELE ... 4 struny stačí, drahoušku.
    VITI
    VITI --- ---
    Zkazim neco nakupem tohohle ukulele: KOKI´O MAHAGON KONCERTNÍ ?
    Primarne hlavne pro deti, porad mi berou kytaru, ale zatim ji neumacknou ... a pokud se neujme, tak bude moje ;-)
    Bohuzel uz asi nestihnu osobni nakup, jake mate zkusenosti s www.ukeshop.cz?
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Neválí se vám náhodou někomu doma tohle elektrický ukulele značky Risa? Měl bych případně zájem ;)

    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    (opravenej link na Wohnoutí ukelelekce)

    Ukulele s Wohnout (1) - Bárbína
    https://www.youtube.com/watch?v=QgxxeNsp0zY
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    pořád nikdo nic? :)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    někdo něco někde v Praze v následujících dnech?
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Co konečně domluvit session? Budu mít teď volný odpoledne/večery, sezona táboráků a podobných věcí dávno začala, a mě pořád leží ukulele v koutě :(
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SUCHRE: na to je nejlepsi uceni ve spanku
    Ho Ho Watanay (Sleep, Sleep, My Little One)
    https://www.youtube.com/watch?v=0MtgOAv59bw
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Hodinu denne snad zvladne kazdej, ne?
    HELLAISER
    HELLAISER --- ---
    ESY: Přidala bych se na to hraní a secvičování. Poslední dobou mi trochu chybí motivace, když nemám s kym hrát.
    ESY
    ESY --- ---
    OKej tak jelikoz domluva vypada nemozna, tak to udelame jinak. Prvni clovek kterej se trefi do volnyho terminu co mam tak si snim klidne sednu a to pak i vickrat :))

    + Shanim nekoho z Prahy kdo by chtel obcas neco hrat a secvicit par veci. Staci me aby umel hrat par akordu a dokazal drzet rytmus.. Zbytek uz se doladi. Takze jediny co potrebuju je chut mit se zlepsiovat a venovat tomu tejdne par hodin casu doma + se treba jednou tejdne sejit.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Ahoj, já se přidávám, dostala jsem k Vánocům konečně ukulele, přála jsem si ho dlouho - nikdy předtím jsem na něj ani na jiné strunné nástroje nehrála. Ale podle youtube a jiných návodů jsem celkem začala hrát, moc mě to baví, zahraju běžné písničky, ale taky bych se někdy ráda podívala na někoho, kdo to umí, a zjistila, jestli třeba nedělám něco blbě :)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: nakonec patek nedavam, mam zkušebku v potencionalní nový práci...mohla bych v pondeli od cca 9dopol do 12.30, pak se případně přesunout do duende, (pokud nebude rezervačka, nebývá takhle brzo odpol moc lidí, případně je svým hraním odradíme:D ;D
    pak utery od cca 11 do 17. podle okolností muzu nahazovat dalsi volný časy a snad se nejak sladíme.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    V neděli nemůžu, pátek ok.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    ESY: ja vsedni dny jsem vetsinou od 1(6) do noci zabita v praci...mozna bysme to mohli udelat tam, makam za barem, mame vzadu salonek, hodila bych tam rezervacku, od 6 chodi 2 barman a na hodku kdyby nebylo moc narvano bych se urvala...jinak zatim mam volno ted v patek a v nedeli odpoledne
    ESY
    ESY --- ---
    ORISKOVANUTELA: prez tyden jsem v 95% urcite zabitej do cca 4-5ti. vikendy kdyz mam cast tak muzu kdykoliv a kdyz ne tak vubec :)) takze pro me idealne je to od 5ti v tydnu :)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    ESY: tak hazejte terminy:) za me bud dopoledne mezi 9(10) -12, nebo občas odpoledne/večer
    ESY
    ESY --- ---
    A jedna mikro nahravka, something chci zahrat do tejdne celej :))))


    ESY
    ESY --- ---
    ARLETTE:
    ORISKOVANUTELA:
    BARA_ONLY_ONE:

    V kazdym pirapde zacal jsem ted zas trosku hrat:) Takze muzem neco zkusit podniknout. Nemam moc casu vetisnou, ale dve hodky si nekdy klidne rad najdu, potrebuju nakoppnout jeste vic at u toho vydrzim zas par mesicu..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Taky bych se přidala! :-)
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    ARLETTE: ja vecery nemuzu skoro vubec, delam za barem...vikendy jak kdy, vsedni dny tak 80%...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam