• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROFULUSJeštěři a jiní dráčci
    Lidičky dráčky sem myslel živý žádný kreslený karikatury jde nám o varany legouše,agamy ..............díííík!!!
    [ Obojživelníci - chovatelske tipy triky ]
    rozbalit záhlaví
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    Ahoj, poptavam pro detskou vytvarku ( https://www.instagram.com/krenovkabestiar/ ) k pozovani zvirata. Tak kdyby se nekomu chtelo nekdy dojit na navstevu (Praha 3 vedle Unijazzu) a ma na to vhodny zvire, napiste prosim.

    EDITAD
    EDITAD --- ---
    Ahoj,
    není tu náhodou nějaký chovatel z Prahy 4 (nebo blízkého okolí), co má pouštní terárium s agamou vousatou / trpasličí / gekončíkem nočním atp. a byl by ochoten ho ukázat (terárium!) a podělit se o zkušenosti z chovu? Dcera chce "pouštní ještěrku" (rybičky, které má, jsou prý moc mokré), tak jí chci nejdřív ukázat, co chov "pouštní ještěrky" obnáší.
    Chce agamu trpasličí, ale přijde mi, že ta není v ČR k dostání.
    STRIK3R
    STRIK3R --- ---
    HOFFMI: Ne kocincinda ro neni ale agamovite to je aspon dle.meho nazoru
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    STRIK3R: jako jo, takze to bude neco agamovityho asi. Ale kocicinda to neni
    STRIK3R
    STRIK3R --- ---
    HOFFMI: Trochu to vypada jako kocincinda..
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    Zdravim, jdu pro radu. Byl jsem s kamosema pred par lety v Malajsii a meli jsme stesti na tohodle krasavce. Dodnes jsem nezjistil, co by to mohlo byt, dokonce netusim ani rod. Poradite mi nekdo? Dekuju

    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    CODE
    CODE --- ---
    Slovenský paleontolog objevil novou pravěkou ještěrku – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/veda-skoly/440448-slovensky-paleontolog-objevil-novou-pravekou-jesterku.html
    ZBYNDA
    ZBYNDA --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    QWERTY: ifauna.cz nebo tera.poradna.net sekce bazar
    QWERTY
    QWERTY --- ---
    Poradíte kam mám směřovat nabídku terárka? zmenšili jsme chov agam a na tržišti taková kategorie není...dík
    ZOBECEK
    ZOBECEK --- ---
    VERIMP: jak ti to dopadlo, jak si nakonec převážela?

    Mně momentálně několik dní leguánka nežere, takže už komunikuji s vetem, že jí přivezu na rtg kvůli plané graviditě. Není zrovna dvakrát ochočená (nemám jí úplně od mláděte) a minule sem jí nalákala do přenosného boxu na žrádlo. Což teď v období nežravosti neklapne. Holt jí budu muset stresovat, čapnout a i přroti její vůli jí nacpat do nějakého boxu či povlaku od polštáře :-/. Spíš mě zajímá, nemáte někdo s tou nežravostí zkušenosti? Pořád se nechci smířit s tou plnou graviditou :)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    REDSNAKE: ano je, to já vím, děkuji :) Ráda využívám i nyx :))
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: máte prosím někdo zkušenost s chovem?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Tribolonotus gracilis
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Co to prosím je? Děkuji

    CODE
    CODE --- ---
    Dnešní krmení jesterky a kočka to hlídá
    Cat watches Tegu eating
    http://www.youtube.com/watch?v=KRGrLDSpcRA
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    Ervín. Anarchie v terárku vypukla
    VERIMP
    VERIMP --- ---
    ZOBECEK: Děkuji za reakci. No tak to je paradní info, že to ta tvoje paradně zvládla. Udělám to asi přesně jak píšem. Nalákat na žrádlo do vypolstrované jakékoli přepravky a je to :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam