• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TAX: me sere samotna ta promorenost obecnou lhostejností k okoli, nez ze "se to mirne tresta" na urovni prekroceny rychlosti nebo cumet na telefon, couvat na prechodu apod
    TAX
    TAX --- ---
    HAR4NT: ale tezko se to zjistuje a postihuje. takze bububu, prekroceni rychlosti je nejnebezpecnejsi, budeme zintenzivnovat mereni a tresty.
    SPM
    SPM --- ---
    JANEK_MAD: A pak ze zensky zvladaji vic veci zaroven...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    JANEK_MAD: uzasny. Cili nevenovala se rizeni. At uz jdou vsichni ty pamrdi, co na narvanejch silnicich resej vsecko mozny a do toho jen tak jako mimochodem jeste ridej auto, radsi pesky.
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    HAR4NT: Že se hádala se starym co seděl vedle ní nebo co.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    JANEK_MAD: noa co ti k tomu povedela za pohadku? Ze si nevsimla, nebo si myslela, ze to stihne? Ze je jelito, ktery se neni schopny venovat rizen, predpokladam, ze asi ne..
    JANEK_MAD
    JANEK_MAD --- ---
    Taky přidám zážitek, ve čtvrtek to do mě nahulila holka, projela zákaz vjezdu, nedala přednost autům co odbočovala z hlavní doleva (tam odkud vyjížděla) a ještě k tomu to prý měla namířeno do ulice naproti kde byl taktéž zrovna zákaz vjezdu. No a já jel rovně za těma odbocujicima autama.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADAMIRA: No co co, měla jet taky autem. Kromě toho - měla helmu? Neměla!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Prostě si nevšiml!!

    Senior v Jeseníku přejel oběma koly svého auta chodkyni na přechodu - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-senior-v-jeseniku-prejel-obema-koly-sveho-auta-chodkyni-na-prechodu-40471174#
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Yeeep, selhání techniky u trucku, jinak se tomu taky říká "Simpsons__S04_E05.avi" :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    JOHY: Strasny. Tohle video jsem videl den-2 nazpet bez komentare a rikal jsem si "tak snad v tom aute nikdo nebyl, kdyz takhle stoji v kolone", a ono bohumzel jo. :-(
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    SITH: selhani techniky imho ani omylem, nemel totiz ani snahu uhnout
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TOOMIX: "Policejní hlídka řidiče následně vypátrala,“ doplnila mluvčí policie Martina Jandová. Dechová zkouška byla podle ní u řidičky negativní. Jestli byl ovlivněn alkoholem agresivní řidič, se policii podle Jandové nepodařilo vyloučit ani prokázat, protože zkoušku nebylo možné provést na místě dopravní nehody, od níž muž odjel."
    Kdyby ona nadýchala, tak by to přišili jí? On ujel, tak by nadýchání nemělo nic společného s jeho řízením, jdu blejt.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Řidič na Jičínsku neunesl, že ho předjela mladá řidička. Vytlačoval ji ze silnice - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-ridic-na-jicinsku-neunesl-ze-ho-predjela-mlada-ridicka-vytlacoval-ji-ze-silnice-40471121
    SPM
    SPM --- ---
    Jeli jste nekdy okolo vetsiho mesta? Ja treba diky prazskym dopravnim expertum ze slavicina, co se usilovne snazi srovnat dojezdove casy auta a MHD, na te dalnici v pruhu stojim kazdy den. Ale chapu, ze za 9200,- mytneho rocne clovek nemuze chtit dalnici s vyssi prumernou rychlosti, nez 20km/h a bez rizika, ze ho tam sesrotuje vocas v kamionu, co zrovna kouka na hokej.
    TAX
    TAX --- ---
    SITH: jeste kdyz se rekonstruovala D1, tak jsem v omezeni a v noci vlastni debilitou rozjebal gumu. ani me nenapadlo zastavit, i kdyz jsem tusil, ze guma je prazdna a zrejme znicim disk. jsem to dovlekl na odstavnou plochu a tam kolo vymenil. v levem ani pravem proste nezastavovat, pokud se s vozidlem da alespon trochu jet.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Já bych to nevzdával, určitě se najde důvod proč je chyba na tom bolševikovi v tom červenym autě
    BASIK
    BASIK --- ---
    SITH: V clanku na novinkach je foto toho sjezdu primo z mista



    Takze zadnej odbocovaci pruh, nic. V odstavnym navic asi nestali proto, ze by se sem s tim valnikem nevytocil (predpokladam). Zda se ze proste vsechno spatne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam