• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NONAME44315HUMMER - the best car ever!!!
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Moje video z jizdy Hummerem na tankodromu v Milovicich: [ FAITHLESS @ zážitky - adrenalinové, sportovni, relaxační, netradiční ]
    LOBOTOMKA
    LOBOTOMKA --- ---
    moje budouci auticko:)doufam:))))

    _STALKER_
    _STALKER_ --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---


    _STALKER_
    _STALKER_ --- ---
    Hlavne konec, jak si dava to stoupani: http://www.youtube.com/watch?v=iCc81ndrUXI&feature=related
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    SHAMAN99: jo tak to jsem zase nepobral já:), sry:)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    NONAME44315: jasny ja ti rozumim... jen jsem rikal jak je ot s tim ridicakem jak se to tu resilo pred par dnima... nebyla to reakce na tebe
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    SHAMAN99: Já to myslel tak, že zmenší váhu toho auta, že z toho "sundaj" v tu chvíli nepotřebný kraviny, zváží to, dají do kategorie B a pak to tam zase všechno vrátí...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    Cecko je na 3,5 tuny takze zalezi na vaze toho auta, ne na velikosti :)
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    _STALKER_: Ale chlapík z Hummer centra mi nějak říkal, že se to prostě "odváží", aby to splnilo kritérium do 3,5t a pak, že se to tam zase nacpe a je to krapet těžší, takže je to nakonec asi jedno:)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    _STALKER_
    _STALKER_ --- ---
    H1 Cecko a tusim ze i H2, H3 je snad uz B
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NONAME44315: myslim že asi Cčko.. asi určitě.. když odtamtud vyjížděl, tak ještě musel couvnout, protože neměl dostatečnej rejd :-) .. na tý fotce to neni vidět, ale nalevo jak je ta šipka, tak tam stojí auta a je tam výjezd z benzínky/mekáče (mekáč na jížní spojce kdo to tam znáte.. směr od barranďáku)... týpek tam jenom luxoval sedačku řidiče, asi bordelář :-) ono na těch všech možnejch fotkách na netu to auto vypadá menší, ale jakmile ho člověk vidí naživo padá mu brada ;-)))) neskutečnej kolos..
    NONAME44315
    NONAME44315 --- ---
    KINGFISHER: hehe, dobře tyyyy:) už bych tam škemral, ať mi to půjčí, že mu zaplatim plnou nádrž:) ale na tuhle svini je třeba Céčko, ne? na H1 Cčko a na H2,3 Bčko, nepletu se, že ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam