• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAITHLESSzážitky - adrenalinové, sportovni, relaxační, netradiční
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Trocha adrenalinu v mym podani: http://www.youtube.com/watch?v=gOheZAGk9ao
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    TURBO: Chci si akorat zlehka zalyzovat, zajezdit na snowboardu, nejakej snowtubing, skutr ci psi sprezeni by taky nebylo spatny...
    TURBO
    TURBO --- ---
    FAITHLESS: zalezi na tom, jestli chces adrenalin, sport, relax, netradicni nebo spis zazitek ...
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Mate nekdo tip na dobry skicentrum v Moravskoslezkem kraji, co by bylo ted v provozu?
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    FEFERONIE: A to se mu chces pomstit? :-)) Mi to prislo jako docela neprijemna zalezitost, ale zase kdyz clovek vyleze tak ma dobrej pocit, ze to prezil :-)) Pro zacatek mi dali 2 minuty. Byl jsem na tom ve Vsenorech u Prahy www.olympwel.cz Jedna procedura tam stoji 270Kc.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    FAITHLESS: :) cryosauna
    VIOLET_ULTRA
    VIOLET_ULTRA --- ---
    Dobře, také přispěji svojí troškou do mlýna, zde je pár zajímavých odkazů, když už tedy byla řeč o Slovensku:
    http://www.uzisito.sk/JAZDA-OFFROADOM_g300.html
    http://www.firewalk.sk/zazitkove-aktivity/
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Premyslim taky o bungee jumpingu. V CR se skace hlavne z Loketskyho mostu, coz je docela z ruky, vzhledem k tomu, ze se vetsinu casu zdrzuji v Ostrave. Kdyby mel nekdo info o jinych lokalitach, treba i skakani z jerabu, tak bych to urcite uvital. Prozatim mame vytipovano Strbske pleso, kde se skace z vysky 65 metru, coz prekonava i ten Loketskej most a navic v ty oblasti je moznost dalsich aktivit. Jinak se toho docela obavam, pro me bylo dost husty skocit i z takzvany obri houpacky, coz je oproti bungee uplny mini...ale je to vyzva k prekonani sebe sama.
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    FEFERONIE: Ty motokary nebo Cryosaunu?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    FAITHLESS: simtě potřebovala bych nějaký info, chtěla bych tohle dát mladýmu k vánocům třeba...nechci ho zničit, tak mi dej typa, kolik minut pro začátek a téměř nedobrovolný zážitek a taky kam na to chodíš, díky:)
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Na nejblizsi dobu je planovana spolecna akce motokary v Radotine + treba nejaky kratky posezeni potom, viz. zde http://www.kart-centrum.cz/ neni k tomu potreba zadny vybaveni, zadny zkusenosti, kdyby se nekdo chtel zucastnit, tak necht klidne da vedet tady nebo me do posty. Termin: tenhle nebo pristi vikend.
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Jinak dneska jsem byl na motokarach v Radotine, docela dobrej relax a pak v Cryosaune - na 2 minuty v -160C, docela brutal, byla to moje prvni procedura...hlavne ze zacatku, kdyz tam klesa teplota...pak uz se to da, akorat mi mrzly ruce, tak jsem si je musel asi po minute vyndat na teplo...oni tam nektery lidi chodej i s rukavicema...
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    MAZDA: Ty chodis nekde jezdit na koni?
    VIOLET_ULTRA
    VIOLET_ULTRA --- ---
    MAZDA: Prechody hor? Kolegyne z prace tedka absolvovala 22-ti hodinovy pochod (vkuse)přes Beskydy, kulha, skučí bolestí a odlezly jí 3 nehty na nohách...A to je trenovaná :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FAITHLESS: tak jednoznačně mě napadají různé druhy relaxace, když koukám ven :)
    ale jinak by se dali využít různé přechody hor, kopců, nebo klidně i po rovině (v tomhle počasí je to větší sranda).
    nebo třeba i jezdectví - tomu by tohle počasí moc vadit nemělo.
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Jinak jako aktualni tema bych navrhnul zazitkove aktivitity v Cesku v tomto rocnim obdobi.
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    VIOLET_ULTRA: Ano, pokud bys pochopila muj prvni prispevek, tak bys sem tuhle reakci nemusela psat.
    VIOLET_ULTRA
    VIOLET_ULTRA --- ---
    FAITHLESS: No ale nemusi to byt jen zazitky pres agentury, ne? Treba si nekdo najde jinou cesticku k tomu, jak si neco uzit :) nez jen agenturu, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam