• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLOHTříkolky, aneb čtyři kola jsou moc a dvě málo...
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    .do pripravovane expozice v muzeu hracek v Josefove u Jaromere shanim detske trikolky , kdyby byly nejake k mani. .
    BEATRIXX
    BEATRIXX --- ---
    Nejste tady někdo, koho by zajímaly tyto tříkolky?:) https://www.youtube.com/watch?v=XJkZ5eiqh70
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    to vypada moc hezky
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .co říkáte, jezdci , tomuhle?. . bude to reklamní tříkol pro plzeň ský pívovar, na recyklaci plechovek. . .

    MIRA9
    MIRA9 --- ---


    Konvertuju ji na elektrotříkolku s pohonem na všechny tři kola, zajímá mě, jak se budou spolu ty zadní prát, když nebudou spojený hřídelí.
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    jak sem delal novou strechu...

    Nová střecha - Polák - CIJOML - Velorexy.CZ - vše o tříkolkách Velorex
    http://www.velorexy.cz/garaz/cijoml/polak/nova-strecha
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    tak se musim pochlubit povedlo se mi sehnat original maznicky na hadrakoj a konecne mam i svetla na 250 :) Takze je komplet :)
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    no neco takoveho pan tam ma jeste dily na 4 hadraky, bohuzel vi presne jake jsou ceny tak nakoupime co potrebujem casem ;)
    HLOH
    HLOH --- ---
    HLOH: Tos objevil nějakou zapomenutou mototechnu? :-)
    HLOH
    HLOH --- ---
    ZAHRADNIK: Já si konečně objednal díly na znovuzprovoznění.
    Třeba ještě stihnu projížďku před první solí a náledím..
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    aha tak jestli chces tak ti dovezu par motoru ktere mi jsou nahovno abys to mel za tu vahu - jinak vcera se postestilo koupit nikdy nejety dynamak a dva nepopraskane volanty z toho jeden dokonce bily!!!
    HLOH
    HLOH --- ---
    ZAHRADNIK: Vykoupit nejdou, chtěj jiné motory nebo jejich části ve stejné váze a oba jsou už bohužel zamluvené (jeden chci já a jeden kamarád co zrovna renovuje)
    Třeba se tam zas časem něco objeví, jeden chlápek co dělá na šroťáku a má taky hadráka má na půdě už šest kusů do foroty, ale ten nepustí bohužel ani jeden.
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    tak to je husty kdyz je obe vykoupim a ty mi potom jeden nechas, domluvime se? :)
    HLOH
    HLOH --- ---
    ZAHRADNIK: Jo, někdo to měl schované asi do traktůrku a už je nepotřeboval tak je dal do šrotu aby měl na pár piv.
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    jako ze komplet motory na srotaku?
    HLOH
    HLOH --- ---
    To já zas střádám se znamým bordel z motorů (staré kartery polámaná kolečka a tak podobně) abych je mohl vyměnit(až jich bude dostatená hmotnost)za dva třiapůlové velorexí co se vyskytli na šroťáku...
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    tak i kladenska burza se vyplatila - obe vika motoru na 250 BEZ LOGA, blikny na kryty zadniho kola na panelu uplne nove nenamontovane, exkluzivni svetla na 350 a blikny na 250 dozadu original :) mno a potom nejaky spotrebak od Roberta Nemcu
    ZAHRADNIK
    ZAHRADNIK --- ---
    jo a taky origo blikny na 250 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam