• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AETHER
    AETHER --- ---
    YMLADRIS: podle mě nemusíš ani upravovat jejich text, mohly by se ty štítky k tomu přidávat viditelně mimo - asi není důležité vkládat tagy na konkrétní místo v textu, ne? :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ELIDOR: muze to vubec nejit rozkliknout, tj uzivatel si nepreje aby nekdo editoval jeho prispevky, tak tam ted cudlik neni. jde o to, ze dohadovat se s nekym, ze jsi mu zeditoval jeho dilo a co sis to dovolil, je hrozne vycerpavajici. tak dat najevo, ze teda si to nepreje. vetsine lidi je to uplne jedno, ale ta mensina, ktera bude delat problemy, bude delat velke problemy.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    YMLADRIS: to je imho nesmyslny prani uzivatele. otagovat by to chtel spravce z duvodu, ze to otagovany ma byt a uzivatel to neudelal ... btw je to tolik prace pro spravce navic, ze bych to nestezoval tim, ze to za uzivatle udela a system mu to nepovoli - tzn jen frustrace
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    NYX: volba v nastaveni "zakazuji tagovat moje prispevky"

    Chapu, ze s lidmi je to narocne. Zaroven nevim, kolik dalsich spravcu by to stitkovani vyuzilo. Mne je lito, ze sbirane know how / rady / tipy zapadaji do propadliste dejin a je moc narocne to archivovat nejak prehledne jinak (muzu samozrejme delat nejake seznamy prispevku nejakymi jinymi nastroji, ale je to pracne). tak kdyztak diky za zvazeni
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: však jo, další ACL , akorát jsem tomu řekl level/vrstva balastu, kterou by systém musel udržovat...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PES: jak level, prostě jen další ACL pod [nyx :: pripominky uzivatelu]
    PES
    PES --- ---
    QWWERTY: Však takto natrénovaná AI by byla světový unikát, no ne? #humor
    PES
    PES --- ---
    NAVARA: Další level práv v systému, další složitost...
    ...to se NYX má stát FB či TW apod.? :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX: Muselo by byt jasne ze to dela JEN spravce a muselo by to byt alespon trochu vizualne oddelene…

    A pro slabsi povahy moznost nezobrazovat jako palecky (?)…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Může to být další nastavení práv - všichni / někteří / nikdo
    NYX
    NYX --- ---
    Ja uplne nevim jak uchopit pridavani tagu jinym uzivatelem nez je samotny autor. Lidi namichne palecek, co pak udela pridani #kecy #bullshit :-)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PES: AI tagovani ti tady imho nebude fungovat, dokud jazykovy model nebude mit pouzitelnou detekci sarkasmu, ironie, etc...
    a vzhledem k tomu, ze u nekterych postu vaha i bezny clovek, tak si tak moc schopny klasifikacni ML asi moc neumim predstavit
    PES
    PES --- ---
    KOC256: To už je rovnou okénko pro aplikaci nějaké AI, která by se i sama trénovala na tom co lidi ručně otagují a pak rovnou nabízela/přidávala tagy k tomu (otázkou je KDY by se ty tagy řešily, zda už při psaní textu, což by obnášelo intenzivnější komunikaci prohlížeče se serverem a větší zátěž CPU, anebo až po odeslání, kdy by to pak autorovi příspěvku nahodilo tagy a možnost jejich zpětné úpravy/doplnění)...
    ....samo s možností preferencí na úrovni příspěvku/klubu/uživatele (ne) tagovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co pise YM je cesta k tomu, aby se to rozsirilo. Pokud bude v diskuzi alespon jeden TAGar, tak si toho casem vsimnou ostatni, snad i pochopi a vyuziji silu filtrovani a budou se to chtit naucit. Alespon si to myslim.

    Jen tak z cistajasna se to samo nerozsiri…
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    YMLADRIS: Potvrzuju. Sám sem v jedný svojí diskuzi zaved tagy a jako jeden z prvních sem se na ně vysral.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    NAVARA: mam hodne prispevku z minulosti, ktere bych chtela otagovat. plus lidi stitkovat nebudou (zkusenost)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YMLADRIS: Tagy jsou, můžeš je dát i jako filtry do záhlaví, jen těm uživatelům budeš muset ubližovat, aby se to naučili

    #holky #pecko #wow
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Nemam pripominku, jde o přání. Jestli by davalo smysl a bylo jednoduché implementovat, že by správce klubu mohl přidávat štítky k příspěvkům (třeba na konec příspěvku, že by se to dopsalo, nebo nevím). Mám nějaké osvětové diskuze (videohry, sex, ..) a bylo by super umět filtrovat podle věku dítěte, platformy, tématu atd. (podle těch štítků, proklik na filtr bych pak dala do záhlaví). Lidi píšící příspěvky štítkovat jednak neumí, druhak nebudou
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GLOBETROTTER: S takovou si pořádnou sociální bublinu nevybuduješ ;-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NAVARA: OK, podle sebe soudím tebe, asi jsem naivní :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam