• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Ja uplne nevim jak uchopit pridavani tagu jinym uzivatelem nez je samotny autor. Lidi namichne palecek, co pak udela pridani #kecy #bullshit :-)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PES: AI tagovani ti tady imho nebude fungovat, dokud jazykovy model nebude mit pouzitelnou detekci sarkasmu, ironie, etc...
    a vzhledem k tomu, ze u nekterych postu vaha i bezny clovek, tak si tak moc schopny klasifikacni ML asi moc neumim predstavit
    PES
    PES --- ---
    KOC256: To už je rovnou okénko pro aplikaci nějaké AI, která by se i sama trénovala na tom co lidi ručně otagují a pak rovnou nabízela/přidávala tagy k tomu (otázkou je KDY by se ty tagy řešily, zda už při psaní textu, což by obnášelo intenzivnější komunikaci prohlížeče se serverem a větší zátěž CPU, anebo až po odeslání, kdy by to pak autorovi příspěvku nahodilo tagy a možnost jejich zpětné úpravy/doplnění)...
    ....samo s možností preferencí na úrovni příspěvku/klubu/uživatele (ne) tagovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co pise YM je cesta k tomu, aby se to rozsirilo. Pokud bude v diskuzi alespon jeden TAGar, tak si toho casem vsimnou ostatni, snad i pochopi a vyuziji silu filtrovani a budou se to chtit naucit. Alespon si to myslim.

    Jen tak z cistajasna se to samo nerozsiri…
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    YMLADRIS: Potvrzuju. Sám sem v jedný svojí diskuzi zaved tagy a jako jeden z prvních sem se na ně vysral.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    NAVARA: mam hodne prispevku z minulosti, ktere bych chtela otagovat. plus lidi stitkovat nebudou (zkusenost)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    YMLADRIS: Tagy jsou, můžeš je dát i jako filtry do záhlaví, jen těm uživatelům budeš muset ubližovat, aby se to naučili

    #holky #pecko #wow
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    Nemam pripominku, jde o přání. Jestli by davalo smysl a bylo jednoduché implementovat, že by správce klubu mohl přidávat štítky k příspěvkům (třeba na konec příspěvku, že by se to dopsalo, nebo nevím). Mám nějaké osvětové diskuze (videohry, sex, ..) a bylo by super umět filtrovat podle věku dítěte, platformy, tématu atd. (podle těch štítků, proklik na filtr bych pak dala do záhlaví). Lidi píšící příspěvky štítkovat jednak neumí, druhak nebudou
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GLOBETROTTER: S takovou si pořádnou sociální bublinu nevybuduješ ;-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NAVARA: OK, podle sebe soudím tebe, asi jsem naivní :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Ve Věcech veřejných se rámeček pro příspěvek smrskl na miniaturní, většinu plochy zabírá záhlaví, ať už rozbalení nebo sbalené. Alespoň v Edgi (jiné prohlížeče jsem nezkoušel). Asi tak na sekundu je to standardní a pak se to smrskne.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Melo by to byt dodelane.
    NAVARA
    NAVARA --- ---


    Jo, naposledy tak možná v dobách, kdy ho mohli nastavovat jen admini…
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Spíš mě zaráží, že má v ignoru někoho, kdo je "oponent". Myslel jsem, že jsi lidí dávají do ignoru trolly, lidí co je stalkujou, uráží apod.a ne lidí s jiným názorem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Pak tomu cloveku muze udelit v pohode plusicek.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NELLAS: nepodvadi, predpokladam ze prispevek cloveka v ignoru vidi v nejake diskuzi, protoze je v ni spravce
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OMNIHASH: A proč máš dotyčného v ignoru, když stejně podvádíš a čteš ho?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Prosil bych možnost udělovat plusíčky i lidem v ignore. Mínusy chápu, ale myslím, že by byla fajn možnost ocenit i svého domnělého oponenta ve vzácné chvíli shodě a souznění.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TRAGED: rovnou Federated SSO s MFA! :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Mno, moznst OTP, rekneme pres Google ci M$ Autetifikator by se mi taky libila...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam