• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Na trzisti nefunguje vyhledavani.

    [tržiště / počítače a elektro / počítače]

    Hledam MAC a nic to nenajde i kdyz tam je inzerat Macbook.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    V notifikacích se nezobrazují náhledy vložených obrázků. Obrázky jsou vloženy pomocí odkazu z ImgBB.

    NYX
    NYX --- ---
    No ten text mod je ted dost rozbity kazdopadne, bude muset projit poradnou revizi jeste.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GIOMIKY:
    <něco co je mezi špičatýma závorkami>

    Posláno jako TEXT.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Asi drobnost, ale Nyx odmazava vsechno, co je v tagu... chtel jsem poslat < neco >, ale nyx bez milosti uplne odmazal (odignoroval) vsechno co jsem v tech zavorkach mel ... ted to posilam pomoci:
    html entit kodu. Asi zadny problem, ale hlasit se to musi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: Aha. Ok.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: To zčernalo jen pokud mezi napsáním a odesláním reakce dotyčný příspěvek smazal (to funguje doteď). Jakmile už reakce existuje a dotyčný svůj příspěvek smaže, zůstává odkaz, po kliknutí na nějž nahoře vidíš, že "Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje."
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dříve neexistující příspěvek zčernal a nebyl odkazem ne?

    [LODBROG @ sexuální výchova : pro vaše děti i pro vás. Přijďte nás poučit, přijďte se posunout.]

    Příspěvek ani na F5 neexistuje, další jeho příspěvky vidím, tak snad mě neblokuje...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    nevdecniku :D
    po prechodu na novy nyx to je/bylo znaletne rychlejsi. Najednou je ti to malo? ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Kazdopadne u Nyxu o nejakem zrychleni docela pochybuji :-)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: Ted uz nejspis jen otestovat to poradne. Driv to nejak blblo v kombinaci s long pollingem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TUILE: ano, ale nemuzes si ty skryt, aby lide ktere ignorujes nevideli odpovedi na tebe.
    TUILE
    TUILE --- ---
    KOUDY: tohle muzes v nastaveni taky skryt (skryt odpobedi ignorovanym)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Co brání přepnout nyx na http2 ? Nyx pak bude rychlejší :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Lidi obecne vidi odpovedi ignorovanym..Sith me ma treba v ignore, ale ja vidim prispevek hardcabba, ktery na nej reaguje.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SITH: Správci auditek (obecně lidi s právem mazat) vidí všechny příspěvky bez ohledu na ignore nebo DI.
    SITH
    SITH --- ---
    HARDCABB: to dává perfektní smysl
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SITH: nebo proste dava natruc plusko reakci na tebe, aniz by tvuj post videl?
    SITH
    SITH --- ---
    někdo na mě reaguje a má +4 plus. Když to rozkliknu, vidím jen dvě ID. Znamená to, že mě má někdo v DI ale stejně mě vidí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam