• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    V notifikacích se nezobrazují náhledy vložených obrázků. Obrázky jsou vloženy pomocí odkazu z ImgBB.

    NYX
    NYX --- ---
    No ten text mod je ted dost rozbity kazdopadne, bude muset projit poradnou revizi jeste.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GIOMIKY:
    <něco co je mezi špičatýma závorkami>

    Posláno jako TEXT.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Asi drobnost, ale Nyx odmazava vsechno, co je v tagu... chtel jsem poslat < neco >, ale nyx bez milosti uplne odmazal (odignoroval) vsechno co jsem v tech zavorkach mel ... ted to posilam pomoci:
    html entit kodu. Asi zadny problem, ale hlasit se to musi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NELLAS: Aha. Ok.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOC256: To zčernalo jen pokud mezi napsáním a odesláním reakce dotyčný příspěvek smazal (to funguje doteď). Jakmile už reakce existuje a dotyčný svůj příspěvek smaže, zůstává odkaz, po kliknutí na nějž nahoře vidíš, že "Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje."
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dříve neexistující příspěvek zčernal a nebyl odkazem ne?

    [LODBROG @ sexuální výchova : pro vaše děti i pro vás. Přijďte nás poučit, přijďte se posunout.]

    Příspěvek ani na F5 neexistuje, další jeho příspěvky vidím, tak snad mě neblokuje...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    nevdecniku :D
    po prechodu na novy nyx to je/bylo znaletne rychlejsi. Najednou je ti to malo? ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Kazdopadne u Nyxu o nejakem zrychleni docela pochybuji :-)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: Ted uz nejspis jen otestovat to poradne. Driv to nejak blblo v kombinaci s long pollingem.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TUILE: ano, ale nemuzes si ty skryt, aby lide ktere ignorujes nevideli odpovedi na tebe.
    TUILE
    TUILE --- ---
    KOUDY: tohle muzes v nastaveni taky skryt (skryt odpobedi ignorovanym)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Co brání přepnout nyx na http2 ? Nyx pak bude rychlejší :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Lidi obecne vidi odpovedi ignorovanym..Sith me ma treba v ignore, ale ja vidim prispevek hardcabba, ktery na nej reaguje.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SITH: Správci auditek (obecně lidi s právem mazat) vidí všechny příspěvky bez ohledu na ignore nebo DI.
    SITH
    SITH --- ---
    HARDCABB: to dává perfektní smysl
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SITH: nebo proste dava natruc plusko reakci na tebe, aniz by tvuj post videl?
    SITH
    SITH --- ---
    někdo na mě reaguje a má +4 plus. Když to rozkliknu, vidím jen dvě ID. Znamená to, že mě má někdo v DI ale stejně mě vidí?
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: ono to chtelozapnout nejakou novou js ficuru, kterou jsem mel zakazanou. predchozi verze nyxu sla ovladat bez js...

    A mam dotaz, smazal jsem nekomu post, ale v logu nic neni, takze dotycny si to smazal driv nez jsem ja kliknul? Predchozi verze by zahlasila "writeup was not found in database", ale ted se nic nezobrazilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam