• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    LEENVECKA: ja jak sem to dopsal tak sem si nasel Stylus extension a ty styly sem tam nasmolil, takze uz to mam jak chci :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    COBRA_: mam to takhle prakticky od zacatku a je to v pohode, proste tam nahore tu historii nemam a chodim tam pres tu druhou pomocnou listu.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    LEENVECKA: hm, kdyby neco takovyho, tak bych se spis poohlidnul po nejakym css manipulatoru a nejak si tam pohral s order. Ale sem na to asi linej a nejspis si driv nebo pozdeji stejne zvyknu...
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    COBRA_: neni .. jestli pouzivas neco jako adblock nebo ublock a pod tak si historii zablokuj jako prvek.
    Jak ve sledovanych tak pak v historii.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    Par mesicu jsem tu nebyl a nevim jestli je to zmenou horniho menu nebo necim na moji strane, ale zatim furt klikam omylem na "historii" misto "sledovane". Asi neni moznost nekde v nastaveni zmenit si poradi tech polozek, co?
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Kdyz tuknu na "na prvni neprecteny" v klubu kde mam vic jak sto neprectenych hodi me to jen na konec prvni stranky. Je to tak zamerne?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Imo šipkami, ale dám si na to příště pozor
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Zvlastni. Pokud se posouvas celou dobu nyximi sipkami, mel by ukazatel novych zustavat. Pokud pres zpet v phohlizeci, tak asi smula :-/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Heh, chrome store je plný rozšíření na vynucení ne-cachování, mazání cache,… ale žádné co by vynucovalo cache na stránkách :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Už se zase označují příspěvky v klubu jako přečtené, i když ho procházím a neopustil jsem:

    - vlezu do klubu, který má 100+ nepřečtených
    - posunu se o 100 dozadu, abych si přečetl ty předchozí
    - posun na novější už mne posune jen o 20, jakoby v tom klubu žádné nové nebyly

    Očekával bych jako na starém nyxu, že budou označené jako nepřečtené, dokud v tom tabu z klubu nevylezu.
    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: (jen hlásím, že todle: ZCR se chová furt stejně)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    nebylo by možné, aby se podobné posty zobrazily v LAST jen ve zkrácené verzi ?

    [ALMAD @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19)]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nebylo by možné, aby při kliku na fotku v přehledu tržiště se zobrazila fotka v okně pro prohlížení a nepřeklikávalo mě to do detailu? Klikám na fotku ==> chci vidět fotku. Díky...
    SYKES
    SYKES --- ---
    Nebylo by možné, aby při prohlížení obrázků na tržišti (v detailu inzerátu) bylo možné použít kurzorové klávesy na posun mezi obrázky? Udělalo by mi to radost :)
    NYX
    NYX --- ---
    SATOO: Jo, ted to neni. Jeste nejsem rozhodnuty jake nastavovani ceho nakonec dodelam.
    NYX
    NYX --- ---
    TROJKA: Posles mi ten odkaz do posty? Diky
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .obvykle jsem se do nyxu dostaval z upozorneni v gmailu"zrusit odber" a hned jsem byl na prihlaseni, avsak nyni hláška FUuu. .co to?
    FEEDER
    FEEDER --- ---
    moc bych uvítal, kdyby se dalo v url filtrovat podle počtu plusů v příspěvku - abych si mohl dát do záložek odkaz na jen kvalitní příspěvky a zároveň si moh tu úroven počtu plusů vybírat sám třeba 42 a ne jen 5/15/50/100

    možná jen nevím jak na to nebo je to jen v premium

    a díky za nyx :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Už jsou na řadě custom css/js fragmenty? Např. dyslektici by mohli ocenit možnost změnit výchozí font :)

    Dyslexie Font - An award winning Dyslexia font
    https://www.dyslexiefont.com/
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    BROUKOID: takze problem pravdepodobne vzniknul upgradem firefoxu (a ja mam standardne zapnuty blokovani veskeryho trackovani) a ne upgradem nyxu, sorry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam