• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nebylo by možné, aby při kliku na fotku v přehledu tržiště se zobrazila fotka v okně pro prohlížení a nepřeklikávalo mě to do detailu? Klikám na fotku ==> chci vidět fotku. Díky...
    SYKES
    SYKES --- ---
    Nebylo by možné, aby při prohlížení obrázků na tržišti (v detailu inzerátu) bylo možné použít kurzorové klávesy na posun mezi obrázky? Udělalo by mi to radost :)
    NYX
    NYX --- ---
    SATOO: Jo, ted to neni. Jeste nejsem rozhodnuty jake nastavovani ceho nakonec dodelam.
    NYX
    NYX --- ---
    TROJKA: Posles mi ten odkaz do posty? Diky
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    . .obvykle jsem se do nyxu dostaval z upozorneni v gmailu"zrusit odber" a hned jsem byl na prihlaseni, avsak nyni hláška FUuu. .co to?
    FEEDER
    FEEDER --- ---
    moc bych uvítal, kdyby se dalo v url filtrovat podle počtu plusů v příspěvku - abych si mohl dát do záložek odkaz na jen kvalitní příspěvky a zároveň si moh tu úroven počtu plusů vybírat sám třeba 42 a ne jen 5/15/50/100

    možná jen nevím jak na to nebo je to jen v premium

    a díky za nyx :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Už jsou na řadě custom css/js fragmenty? Např. dyslektici by mohli ocenit možnost změnit výchozí font :)

    Dyslexie Font - An award winning Dyslexia font
    https://www.dyslexiefont.com/
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    BROUKOID: takze problem pravdepodobne vzniknul upgradem firefoxu (a ja mam standardne zapnuty blokovani veskeryho trackovani) a ne upgradem nyxu, sorry
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    NYX:
    NAVARA:
    taky jsem si neceho takoveho vsiml, ale opetovny reload/jine pc vse ukaze.. zkusim posbirat nejake logy az se to objevi znovu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Není to jedna z těch stránek, co ve skutečnosti jedou html+js pod obrázkem a pak až ho případně přesměrují / zobrazí?
    NYX
    NYX --- ---
    BROUKOID: Otevrit network tab v dev tools, reloadnout vse a podivat se, v jakem stavu skonci tyhle konkretni requesty.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    NYX: obojí linkuje z pbs.twimg.com a asi nebude jediný
    https://www.google.com/search?q=pbs.twimg.com+images+doesnt+show
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    NYX: napada te co bych mohl zkusit? (jako pro debugovani)
    NYX
    NYX --- ---
    BROUKOID: Oboje se mi nacte :-/ Taky Firefox (88.0.1)
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    Cekal sem nejakou dobu, nez to zahlasim, protoze sem predpokladal, ze to je asi uz "ve stavu reseni", ale protoze to porad zlobi, tak:

    cca 5% vsech obrazku na nyxu se nezobrazuje (ikonka "rozbity" obrazek) - nicmene pokud nad "rozbitym obrazkem" udelam right-click + "View Image" obrazek se zobrazi bez problemu.
    Zkousel jsem si hrat s html kodem, jestli je to nejaka malickost, ale at zmenim cokoliv, stale se to nezobrazuje.

    Priklady:
    [TOXICMAN @ Fotografie z vesmíru a kosmonautiky +videa]
    [NECROMAN @ Fotografie z vesmíru a kosmonautiky +videa]

    Mam Firefox 78.10.1esr
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: Dnes v navrzich na ankety.
    NYX
    NYX --- ---
    AETHER: V jake diskuzi?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Posledni dobou se mi stane, ze se mi jako nove zobrazuji prispevky, ktere jsem uz cetla. Dnes se mi takhle zobrazily 2 mesice stare prispevky. Vetsinou. Hodim pres iOS apku.
    W3R
    W3R --- ---
    NYX: jj, na email sms branu: uzs mi na to po prepnuti systemu reagoval, je nas asi minimum, jen me to takhle vyhovuje
    NYX
    NYX --- ---
    W3R: Muzes popsat usecase? At tusim, na co myslet? Preposlani vseho z nyxu nekam jinam?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam