• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIASHECK: Sakra :-) Aaaa...uz vim asi.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Nevim, co se ted stalo, ale najednou se celej inyx tvari, jako bych mela vsechno v upominkach (a pri swipu to mormalne zahlasi, ze odebrano z upominek a zbela)

    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Na co presne klikas?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Teď vidím po kliknutí na odpověď i příspěvky lidí, co mám v DI. Dřív bylo vidět jen jednoduše ignorované. Nešlo by to vrátit? :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TILIO: Vždyť to tam přesně píšu a screenuju! :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když je u příspěvku odpověď a já zakliknu zaklikavatko pro zbytek možností, překryje se mi možnost zaklikavatko zase odskrtnout. Nevím, jestli to není jen nízkým rozlišením mého stupidphonu, ale je to mírně nepohodlné.

    SKAFF
    SKAFF --- ---
    KERRAY: me by se libilo, pokud krome generickych tagu, ktere by kdokoli mohl ex-post priradit k prispevkum napric nyxem jako #bullshit #top_post #chat #useful #useless (a dalsi) mohl majitel v ramci klubu nastavit i "master" tagy specificke pro klub. Napr tady by to bylo #feature_request #bug
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX:
    Dal jsem 2 tagy za sebou... a chytnul se jenom na jeden... ale jeste me napada, jestli nemusi mit minimalne 3 pismena...
    [GIOMIKY @ Věci Veřejné - Svědomí buší na dveře. A bude se ptát. Nelze uniknout.]
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    KERRAY & NYX: jo a hlavně to umožňuje moderátorům udržovat řád i když toho nejsou schopni všichni uživatelé :D
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    NYX: chápu, nicméně na redditu to docela funguje, nemůžeš upravit titulek, ale můžeš upravovat flair a tím to upřesňovat, zrcadlit nějakej vývoj...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Tak je to novinka no :) A mozna by to zacalo davat smysl, ale chapu. Pripadne jak tu zaznelo, mit nejaky ulozeny filtr, moci si vytvarek treba sablony filtru a pak uz je k tomuto jen krucek... Alůe to uz hodne teoretizuji...
    NYX
    NYX --- ---
    KERRAY: To se bojim, ze by nemuselo dopadnout dobre :)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    a kdyby se tagy daly k příspěvkům připínat i ex-post třeba od moderátorů v klubu...?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NYX: A i v té je to spíš poloaktivně, než aktivně...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Neuvazuju. Ted je aktivne pouziva jedna diskuze, tak nevim, jestli to ma smysl.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    neuvažuješ, že by si člověk nastavil sledování na TAGY? Takové virtuální auditka :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Šlo by si ty filtry v historii / posledních pamatovat bez ukládání? Kliknu, aplikuje se filtr a rovnou si to uloží.

    V posledních to není vůbec, v historii je to pouze pokud mám nastaveno zobrazování všech - pokud mám jako default jen nové, tak to musím po změně uložit, aby se to promítlo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Stále není opravený (vypnutý) autocomplete :(. Fakt to nedává smysl...

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Díky za filtr v posledních na hodnocené mnou. Jenom bych ocenil, kdyby si poslední pamatovaly filtr na počty palců atp. Jinak dobrá práce.
    GREGI
    GREGI --- ---
    Supr by bylo pridat do sekce posledni filtr na prispevky pouze ze sledovanych diskuzi... Slo by to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam