• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KERRAY: #tagy: s dvojtečkou se nepřevedou... #tagy. #tagy, #tagy; #tagy! #taky?
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #tagy: s dvojtečkou se nepřevedou... #tagy. #tagy, #tagy; #tagy! #taky?
    FAT
    FAT --- ---
    V3S: Musím potvrdit, bylo to tam.
    V3S
    V3S --- ---
    NYX: jj, byl to takovej "hack" ze jsi mohl zjistit tuhle informaci bez toho, abys cloveku lezl do infa, coz se mu zobrazilo ... nicmene uz to nevidim ani v tom infu
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: primo v hledani? to si ani nevzpominam :)
    V3S
    V3S --- ---
    muzu jeste jeden dotaz k vyhledavani uzivatelu, ze driv kdyz se do policka napsalo id, tak to vyhazovalo takovy boxy s idckama a byl tam tusim i last login ... byla to docela vychytavka, kdyz treba dlouho nekdo neodpovidal ... to zmizelo? nevidim to ani na profilu uzivatele
    DWAY
    DWAY --- ---
    NYX: nepremyslel si o brave certified ads?
    Brave Ads | Brave Browser
    https://brave.com/brave-ads/

    urcite by mi nevadilo pridat nyx jako web kteremu posilam tip z vydelku na reklamach, a vzhledem k tomu jak casto sem chodim tak verim ze tento web by udelal na reklamach vice nez ostatni :)
    V3S
    V3S --- ---
    NYX: aha, tak to jo ... v tom pripade spokojenost, dekuju
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: Mozna jsem ho ja blbe napsal :-D Cislo se objevuje dal, jen to nevyskakuje.
    V3S
    V3S --- ---
    NYX: no jestli to chapu spravne, tak si muzu vypnout pop-up notifikace, ale uz vubec neuvidim, ze mi nejake prisly a kolik ... coz fungovalo v minule verzi pri vypnuti ... ale mozna jsem ten prispevek pochopil spatne
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: nechapu?
    V3S
    V3S --- ---
    [NYX @ nyx :: novinky v systemu]

    opravdu neexistuje technicke reseni, ktere by zachovalo stav predtim? tj. vypnute pop-up notifikace s cislem ... ocenil bych to vic nez videa a hastagy
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    A jeste k tem upominkam - mam tam obrazky ve zmensene podobe, kdyz na ne kliknu, tak se zvetsi, to je ok, ale kdyz jsou zvetsene a najedu na levy/pravy kraj obrazovky, tak se zobrazi takove jakoze browsing pruhy, ktere ale nic nedelaji kdyz na ne klikam
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    NYX: Sakrys, no priznam se ze jsem to pouzival jen na ukladani jmen nahotinek, tak to opravdu neni nijak dulezite, bez toho preziju, ale dekuji za ochotu a vysvetleni
    NYX
    NYX --- ---
    JULIAN: Jo, ale co jsem si tak vyjizdel statistiky pouzivani, jsi skoro sam. Muzu pripadne vytahnout ze stare db pokud z toho neco potrebujes.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Když jsem si uložil kdysi nějakej post do "upomínek", tak jsem si k nim mohl psát komentáře (v těch upomínkách). Na novém nyxu to nejde a existující komentáře mi úplně zmizeli. Docela mi to chybí :(
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    při použití některých linků z vnějška blbne kódování - chová se to tak v Nyxdroidu i Chromu
    [BUGAS @ SLAVIA PRAHA - vládci Prahy!]

    Proti Plzni s prvn�mi div�ky » SK Slavia Praha
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ad. historie jeste, nevim jestli bug nebo feature, driv by to byl bug.
    Kdyz se mi zobrazuje vedle nazvu klubu "1 new reply", nefunguje to jako odkaz, aby clovek presel primo na tu odpoved.


    MARASAN: Jo, to je pravda a duvod, proc to povazuju za "chybny". Ale nejde to nijak vypnout nebo zrusit. Driv se tak historie nechovala.
    IZV
    IZV --- ---
    Zdravím.
    URL se na nyxu s updatem změnily.
    Bylo by moc fajn, kdyby (alespoň některé) staré url (třeba https://www.nyx.cz/index.php?l=book) vrátily "301 Moved Permanently" s novou lokací (třeba https://nyx.cz/bookmarks).
    Můj top usecase je, že našeptávač mého prohlížeče je zvyklý na staré url a netuší, že je vše jinde.

    Díky, díky.
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    Šlo by do sekce "posledních" vrátit možnost zobrazit příspěvky označené mnou?

    Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam