• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    NELLAS: taky mám jednu přebytečnou registraci na olbramovickou trasu, zájemci můžou vyrazit ve dvou, ať cesta lépe ubíhá
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nechcete jít zítra někdo do Prčic(e)? Pořídila jsem si registraci, ale letos to fakt nezvládnu. Z Olbramovic. Případnému zájemci pošlu QR kód do pošty.
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    Snáním nějaký starý funkční světla, ideálně zářivky. Praha/Krkonoše. Díky
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    Daruji peněženku koženou, spíš na doklady, nemá místo na mince

    LUISA
    LUISA --- ---
    ahoj, poptávám vysavač, praha, děkuji
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Na Palmovce v reuse centru bereme věci do domácnosti, které už nepotřebujete. A naopak si můžete přijít nakoupit z přebytků ostatních.

    FUNTL
    FUNTL --- ---
    Daruji za odvoz dětský stůl jasných barev :), rozměry desky cca 144 * 72 cm. Včetně šuplíků.
    Plus mám k mání nějaké poličky:
    2 X IKea Botkyrka (https://www.ikea.com/cz/cs/p/botkyrka-nastenna-police-bila-40279731/) a 3 X dřevěné taky IKEA, viz foto (tam jsou tedy dvě, ta třetí je o trochu delší).
    OLOMOUC.

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Nemá tu někdo nepotřebné body v aplikaci na kampaň Alberta - skleničky?

    Nedávno jsem někomu posílala svoje body na lego - převod je opravdu snadný
    WADER23
    WADER23 --- ---
    3x krabice od banánu, dám přednost tomu, kdo si je vyzvedne ve středu ráno/dopoledne u NTK v Dejvicích. Můžu i kousek popovézt, mám je v autě.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Sháním solární světýlka, kterými bych si mohla ozdobit karavan. Poslední nebo spíš přelomová sezóna je pro mě těžká a blížící se velká změna mě plní nejistotou. Potřebuju světla a třpytky a třeba paví pero nebo sklíčka z lustru, nalepovací drahokamy a různé rainbowmakery a vůbec cokoliv takového, prostě běžné věci, co má doma kdekdo… dokud to jeho předškolní děti nezavrhnou jako příliš infantilní. Drobné radosti, abych si pro samé „ach“ nestihla říkat „ach jo“.

    Můžu se odvděčit tím, že vás vezmu k ovečkám, budete si je moct pohladit, můžu vám poskytnout mikrokurz pasení a říct vám něco o ovcích samotných i o jejich roli v péči o přírodu a krajinu.
    V nejbližší době Litoměřice, Libochovice, Roztoky u Prahy, Milovice. Nabídka platí pro kohokoliv – jednotlivce, rodiny, školní třídy, oddíly, lidi, co by chtěli rozněžnit jiné lidi, i lidi, co by chtěli vědět, co by dělali jiní lidé, kdyby šlápli do bobku. Ovce jsou bezrohé, takže bohužel nemůžu zařídit, aby některá přinesla na rohu prstýnek pro vaši vyvolenou. Ale když přivedete někoho, kdo vás naštval, můžu zavolat Heliodoru, která mu s velkou pravděpodobností šlápne na nohu, čímž vykoná akt pomsty za vás.
    Asi si založím zážitkovou agenturu, jak na to tak koukám.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ENDER: A já se s prosbou o přebytečnou vstupenku přidávám – v červenci budu pást v Milovicích a budeme bydlet asi kilometr od Mirakula, takže mě čeká měsíc ve stylu „Vezmeš nás do Mt. Splashmore? Vezmeš nás do Mt. Splashmore? Vezmeš nás do Mt. Splashmore?“ :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ENDER: Taky bych 1 nebo 2 kusy klidně užil. Díky
    ENDER
    ENDER --- ---
    Generalli opet rozdava vstupenky do mirakula, kdyby mel nahodou nekdo navic, beru. Dekuji
    SALE
    SALE --- ---
    DUCATIMONSTER: v Hale22 obojí fakt levně a parádní
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Ahoj,

    shanim Čajník do obytnaku, tzn. klidne starsi, poskrabany atd.
    Praha
    ☆ diky ☆
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Neměl by nekdo na prodej sazenice rajcat a chilli ? Díky
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Trampolína 3m. Je třeba koupit novou ochrannou síť i molitan.
    Za odvoz a ideálně za domácí jahodovou marmeládu nebo hruškový kompot či láhvinku vína.
    Lokalita: Kladno

    VOYAGER76
    VOYAGER76 --- ---
    VOYAGER76: monitor zamluven
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam