• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ! UVÁDĚJTE LOKALITU !
    ! DOMLOUVEJTE SE V POŠTĚ !
    ! MAŽEME CHAT A NEVYŽÁDANÉ KOMENTÁŘE - JEN INZERÁTY !
    ! VYŘÍZENÉ ZÁLEŽITOSTI POKUD MOŽNO MAŽTE !

    příbuzné kluby (snad:)
    [Diskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]]
    Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj
    Bazar nábytku a bytových doplňků - design trvale obydlených prostor, rady a porady
    STONED MOVING AGENCY
    Nabídku slevových kupónů a obdobných záležitostí


    Poptávky po kuponech MHD raději sem: Jezdíte na černo MHD? - debaty jsou OT a budou mazány

    Nábytek místo odvozu na sběrňák nabídni tady Nábytková banka
    rozbalit záhlaví
    WADER23
    WADER23 --- ---
    IKEA NESTTUN postel 140x200, v dobrém stavu, včetně roštu a IKEA matrace, za odvoz. P6.

    https://allegro.cz/nabidka/ikea-nesttun-ram-postele-bily-140x200-cm-14601849809

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KAIAFOX: Lízátka se stihla rozmnožit.. stále nabízím za nějaké to ovoce, to si dáme opravdu radši ;).
    Měla bych tu i nějaké velikonoční čoko zajíce ;)
    Taky za ovoce...
    SPOUSTA
    SPOUSTA --- ---
    Dětská peřina, polštářek a povlečení na ně, vše z IKEA, dobrý stav. Osobní odběr Praha (nejlépe 6). Za 100,-

    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Nevyužil by někdo UV netristivy zářivky? 15w, 18w a možná i pár 36w Jsou rok starý ale stále svítí, třeba na nějaký art

    PHILIPS Trubice 15W/10 UVA TL-D ACTINIC T26 - LEDvěci.cz
    https://www.ledveci.cz/philips-trubice-15w-10-uva-tl-d-actinic-t26/?gad_source=1

    PHILIPS Trubice 18W/10 BL UVA hmyz T8 - LEDvěci.cz
    https://www.ledveci.cz/philips-trubice-18w-10-bl-uva-hmyz-t8/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Chtel by nekdo repraky 2+1 creative p380 bez zdroje (stridavej tedy AC 20V ale jede to uz od 16) ? + chrasti tomu potik, v zaveru uz se s tim muselo trosku kouzlit. ale uz jsem ho kdysi cistil a pomohlo to na par let. Praha 1 mustek.

    Mohl by to nekdo uzit jako solidni analog zesik pro nejakej ghetto sound system ...

    Zdarma, praha 1
    MVEK
    MVEK --- ---
    Než vyhodím do šrotu, kdyby někdo chtěl na hraní za odnos - GPS "navigace", ale prastará, takže to bude umět jen GPS a ukáže vám to akorát tak, jak daleko jste od obřích měst:-) a souřadnice asi. Teda jen soudím podle krabice, nezkoušel jsem to. Ale kdyby někdo měl zájem, zkusím, že to vůbec jede.

    Praha: Záběhlice, Brumlovka, Satalice; Mnichovice

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Prebyva mi tu mechanicka kuchynska vaha na zed. Normalne funguje ale proste nejsme takovy kamaradi jak jsem predpokladal. Za nejakou tu zeleninu nebo 100, praha 1

    image
    image
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Všechno k vyzvednutí praha žižkov.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Designově jedinečný odšťavňovač co může z fleku nastoupit jako třetí člen daftpunk.
    Hořká čokoláda

    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Ramínka směs
    Hořká čokoláda

    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Vánoční sada
    Hořká čokoláda

    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Led rgb lampičky, na usb bez odaptéru, ale je k ním dálkový ovladač a aplikce.
    Dělaj takovej divnej bzzz zvuk a mě to štve.
    150 všechny tři (nebo hořká čokoláda v podobné relaci)

    ALAYU
    ALAYU --- ---
    ALAYU: Rezervace
    ALAYU
    ALAYU --- ---
    Polní stojan, plnně funkční včetně všech hýblátek a pásků na zajištění při převozu
    150,-

    SHAMAAN
    SHAMAAN --- ---
    Nabízím za odvoz (Praha 9 - Prosek)
    - gauč, šířka cca 2.3m, už má něco za sebou, vytržené 1 kolečko a utrhané knoflíky, ale nesmrdí ani není moc špinavý, ještě může posloužit ve zkušebně apod.
    - kuchyň, šířka linky cca 1.5m, vč. dřezu, asi rok staré baterie, funkčního plyn. sporáku s el. troubou a kombinované ledničky bosch... budu preferovat zájemce co si odveze všechno
    - parabola viz foto

    PHOENIGS
    PHOENIGS --- ---
    PHOENIGS: Rezervace
    PHOENIGS
    PHOENIGS --- ---
    PHOENIGS: Rezervace
    PHOENIGS
    PHOENIGS --- ---
    Nabizim za odnos uhli drevene, letite, radne vysusene. Praha Strasnice, pouze osobni odber.

    PHOENIGS
    PHOENIGS --- ---
    Nabizim za odnos hlinikove velke bandasky, bez vicka. Objem nevim. Praha Strasnice, pouze osobni predani.

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    NELLAS: taky mám jednu přebytečnou registraci na olbramovickou trasu, zájemci můžou vyrazit ve dvou, ať cesta lépe ubíhá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam