• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANLIBEREC - mesto jinak... :o)
    POTRAT
    POTRAT --- ---
    Kde je ta hospoda napravo????
    TOM
    TOM --- ---
    MAGGIE, BINARY_PARANOIC: program konečně tady
    Anifilm 2024 | Program po dnech
    https://vp.eventival.com/anifilm/2024/film-schedule
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    leden 2024. jsem pozdě.

    RSZ
    RSZ --- ---
    jedna smutná nedělní fotka

    RSZ
    RSZ --- ---
    MRDAC_BEDEN: vlastně nevím kdo to dělá, asi bych si všiml na strojích, ale všechny byly z nějaký půjčovny
    MAMBA
    MAMBA --- ---
    HEJSEK23: Chtela jsem se vymluvit, ze jsem jeste tou dobou nebyla na nyxu, ale nebyla by to pravda... Pokud se jeste nekdy dozvim o hygienickem hazardu v Liberci, dam vedet ;)
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Mám pocit, že každá problematická stavba = BREX - nebo se mi to zdá?
    RSZ
    RSZ --- ---
    MORIARTY: no vlastně déle, o dost, když započítáš několik nepovedených oprav vody a potom i finální povedenou
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    RSZ: Přemýšlím, jak o správě města Liberce musí smýšlet ti lidé, co tam bydlí. Vždycky když jdu kolem, padám z doby té realizace na znak a hluboce těch lidí lituju.
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: Ondříčkova stále není vyasfaltovaná, nekecám, dlažba je, chodníky jsou, ale od začátku stavební sezóny se tam jinak nepohnulo nic. Tahle ulice je fakt zakletá, nechápu to. Třeba kopec v Sovově, pruďák vedle zoo, stihli mezitím vyfrézovat a vyasfaltovat.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    RSZ: jist žabám nohy nebo nedejbože brouky ...
    ATAN: real Balkán !
    RSZ
    RSZ --- ---
    Plesnivy sýr, staré víno a suchý salám, fuj!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MAMBA: jsi čekala osum let než jsi s touto lahůdkou vyšla na světlo boží? To jistě ocení každý kdo tam v posledních letech něco jedl 😏🤘
    MAMBA
    MAMBA --- ---
    ATAN: Asi pred osmi lety jsem se bavila se servirkou, ktera odtamtud odesla, protoze se bezne na pizzu daval prosly plesnivy syr a celkove nekvalitni suroviny. Podle majitele to bylo ok, protoze zar pece je neco jako desinfekce, takze se nemuze nic stat. No od te doby jsem tam nebyla a vidim, ze jsem o nic neprisla :D
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    ATAN: Odpudivé zvenčí, odpudivé zevnitř. Jářku, není divu a žádná škoda. Nebyla to jedna z prostor, které byl součástí albánského podsvětí?
    ATAN
    ATAN --- ---
    Inspekce uzavřela pizzerii v centru Liberce. Odhalila šváby i vrstvy špíny | Zprávy | Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje
    https://liberecka.drbna.cz/zpravy/35956-inspekce-uzavrela-pizzerii-v-centru-liberce-odhalila-svaby-i-vrstvy-spiny.html
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    MAGGIE: pošťačka při předávání dopisu říkala
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ad radar od průmyslové zóny směr Ještěd - ano, potvrzuji, že moje maminka měla také štěstí a překročila o 1 km/h, pokuta 500 Kč - prý pošťačka při říkala, že takových dopisů rozdala po sídlišti bezpočet
    ATAN
    ATAN --- ---
    Na pokute se uvadi prekroceni o 1km/h prave u rychlosti 54km/h. Znamy to tak nedavno tam mel.
    KOPEEK
    KOPEEK --- ---
    Pokutovat snad můžou, když naměří aspoň 54 km/h. Tolerance radarů je ze zákona +- 3 km/h.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam