• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANLIBEREC - mesto jinak... :o)

    Hotovo. Hirošima Hadr. Hasne Hulení, Hyeny Hodují.....

    rozbalit záhlaví
    ATAN
    ATAN --- ---
    Rekonstrukce bazénu se dál odsouvá. V provizorním režimu se na léto zřejmě otevře veřejnosti | Společnost | Zprávy | Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje
    https://liberecka.drbna.cz/zpravy/spolecnost/36111-rekonstrukce-bazenu-se-dal-odsouva-v-provizornim-rezimu-se-na-leto-zrejme-otevre-verejnosti.html
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Valbek je majitelem V-Con. V-Con je majitelem Brex. Brex je majitelem V-Okna.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    RSZ: Valbek jsou jen projektanti, ne? Teda ještě když jsem tam pracoval, tak to bylo i SW a consulting, ale to se trhlo do IBR (které se pak taky nadělilo).
    RSZ
    RSZ --- ---
    AQUALOCO
    AQUALOCO --- ---
    JESTEDMAN: kdo koho? pardon, tohle je na češtině prostě fajn :)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    Brex koupil už před lety Valbek ne?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Ale nezoufejme, treba bude Brex plus!
    RSZ
    RSZ --- ---
    MRDAC_BEDEN: hele, teď na poradě slyším, že Brex končí, prý s nějakým enormním mínusem
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    POTRAT: to přece vyšmelilo město za velmi nevýhodných podmínek s (?) Židkem..? Nebo se pletu?
    POTRAT
    POTRAT --- ---
    Kde je ta hospoda napravo????
    TOM
    TOM --- ---
    MAGGIE, BINARY_PARANOIC: program konečně tady
    Anifilm 2024 | Program po dnech
    https://vp.eventival.com/anifilm/2024/film-schedule
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    leden 2024. jsem pozdě.

    RSZ
    RSZ --- ---
    jedna smutná nedělní fotka

    RSZ
    RSZ --- ---
    MRDAC_BEDEN: vlastně nevím kdo to dělá, asi bych si všiml na strojích, ale všechny byly z nějaký půjčovny
    MAMBA
    MAMBA --- ---
    HEJSEK23: Chtela jsem se vymluvit, ze jsem jeste tou dobou nebyla na nyxu, ale nebyla by to pravda... Pokud se jeste nekdy dozvim o hygienickem hazardu v Liberci, dam vedet ;)
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Mám pocit, že každá problematická stavba = BREX - nebo se mi to zdá?
    RSZ
    RSZ --- ---
    MORIARTY: no vlastně déle, o dost, když započítáš několik nepovedených oprav vody a potom i finální povedenou
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    RSZ: Přemýšlím, jak o správě města Liberce musí smýšlet ti lidé, co tam bydlí. Vždycky když jdu kolem, padám z doby té realizace na znak a hluboce těch lidí lituju.
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: Ondříčkova stále není vyasfaltovaná, nekecám, dlažba je, chodníky jsou, ale od začátku stavební sezóny se tam jinak nepohnulo nic. Tahle ulice je fakt zakletá, nechápu to. Třeba kopec v Sovově, pruďák vedle zoo, stihli mezitím vyfrézovat a vyasfaltovat.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    RSZ: jist žabám nohy nebo nedejbože brouky ...
    ATAN: real Balkán !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam