• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROMANETprůvodce domácností APATIKŮ aneb praktický návod jak přežít bez uklízení a dalších buržoázních přežitků
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    já vím, že to to už bylo, ale opakování... předminulej byt!

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    :D pravda, ten kos mistama vynasim. pod stolem sice nejsou odpadky, ale tolik stolni plochy mi dalo i spousta mista _pod_ tema stolama na kramy vseho druhu. diky za feedback, na kazdej pad. vam nekdy zvecnim druhou pulku pokoje.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    DAVE_PAGE: to je jen takovej psychologickej trik... stejne ty odpadky necha lezet na stole nebo zakopne pod stul, hlavne ze dostane body za prazdnej kos.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ZSIS: Pekne :) Prijde mi to jako dobra kombinace pokoje a hamshacku (nebo dilny).
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    ZSIS: Spousta veci, ale docela cisto. Dokonce mas vyneseny kos ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    akorát je menší bordel v kuchyni a větší v obývákopracovně
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    PRAASHEK: voilà, tak ctrl+printscreen a sem s tim ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já mám něco podobnýho na ploše, když je vypnutej monitor :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    hezky pěkně... to si dám nejspíš na plochu :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    tak se taky "pochlubim" mim pokojikem.. (doufam ze to funguje jako attachment)

    DSCN3365.JPG (714509 B)
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    fuj, uklizecky - to je burzoazni prezitek jak prase.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MUI: chtělo to fotky před a po..tkhleje to k prdu
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    ja cekam uklizecku zitra... doufam, ze nezdrhne...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    k tematu
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    img
    EUCHENIE:
    nemam slov :)
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    JOSEF_K: Teda, jestli se nemenujes Mikulas, tak ta snura rozhodne neni unikat, akorat nevim esli byla padakova ,)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    IOT_JH: Na stěhování je nepoměrně lepší než šatní skříň. Viselo na ní několik obleků, kožený kabát a pár dalších blbin a neprověsila se ani o kousek.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    JOSEF_K: Hehe, on jim tam chudakum zustal nejaky nabytek po tech lidech co tam bydeli pred nima. Jinak padakova snura zni jako dost vychyt, proti smetaku..
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    IOT_JH: Zbytečně nóbl. Byly doby, kdy jsem místo nábytku měl umně poskládané krabice od banánů a místo věšáku nataženou padákovou šňůru mezi klikou od okna a pantem od dveří. Na té spokojeně viselo vše, co viset mělo, a zbytek se válel po zemi nebo v krabicích. Mělo to své kouzlo. Teď mám všechno trapně uklizeno:(.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam