• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    rozbalit záhlaví
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    RUDOLF: Nemel jsem. Je to bug. Nicmene nastesti se fixnul sam. Jak jsem prichazel k jeho domu, tak se mi splnilo, ze mam dorazit do bazin, pak hned, ze ho mam zachranit, pak ze prokecnout a pak ze se stavit doma :D Dle netu spousta jinym bohuzel tohle stesti nemela. Podle tech reportu bych to tipnul na nejake place trigger related shit. Protoze i ja uz jsem v te dobe jel luk, takze jsem mohl zautocit na enemaka drive, nez jsem dorazil presn na ten spot (na ktery jsem jako archer realne proste nemel duvod chodit).
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    Občas se z DD2 stává slušnej survival :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    @DragonsDogma
    An update for Dragon's Dogma 2 is now live on all platforms.
    This update includes fixes to end-game quests.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    OMNISLASH: nemáš se vrátit k němu domů, aby se jeho milá nemyslela, že je mrtvý když poslal dopis na rozloučenou?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    Tak mam prvni bugnuty quest :(
    Till Death Do Us Part - Pribehnu na misto, sejmu enemaka, zachranim Gregora, ten mi podekuje a vyda se domu.. ale hra mi rika "pribehni na misto" a at delam co delam zadna zmena.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    joo napoprve sem taky koukal. kdyby na me mluvili cesky, tak si mozna vzpomenu, ze neco rikali, ale takhle sem netusil ktera bije a koukam kolem kasny vsichni prikrceny....coe voee? az pak sem se otocil k brane :))

    v Bakbattahlu zase utoci griffin .)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    OMNISLASH: stává, měsťáci o tom celou dobu mluví, že už ani za zdí není bezpečno
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    Jdu si tak po hlavnim meste.. a nejdnou na ulici obri kyklop :D To se tak stava?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    upižlat co nejdříve, jojo a pak hned běžet a použít, jinak se to vybije a má to jen obyčejnou lionku, takže pak smolík a nutno zase čekat.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    RUDOLF: aha :D mno tak ted uz vim, ze ji votocim nebo proste popadnu :))

    medusa je jak pise Virik v naky svoji sluji cestou k ni sou zkamenely potvory/zvirata. bacha, nejlepsi je upizlat hlavu, co nejvic za ziva, pac dyl vydrzi, ale i tak je na omezenej cas/pouziti myslim! a co sem koukal, tak asi lepsi jit sam! no to proste nedam! :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    RUDOLF: obnovuje se ve své jeskyni na té hoře dračích prdů
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Cywe, a kde mám sehnat hlavu medůzy?! to první jsem nebyl schopen zabít a od té doby na ni zatím nenarazil!
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    BOBESH: o sestře;-) Mě umřeli.. zapomněl jsem myslím, znova vyrazit na za doktorem, když po odchycené abyteš, nová představená měla jediný plán a to se modilt za nemocené. No a doktor by jim možná pomohl.. a když umřel chalan, tak už bylo pozdě, doktor nenabízí rozhovoe.. dokonce jsem ani svého chalana nenašel ani v márnici..
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: to mluvis o meduse nebo o ty sestre? :D
    pac ani u jednoho to nevypada na time quest, ale jako jo...kdybych nemel fobii, tak uz ji mam davno hotovou. on je tam dokonce rozdil v tech usekanejch hlavach.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: no je to sadistická mrcha, ale když budeš otáleti, jeí hrůzný čin bude úspěšně dokonán a oběti zemrou strašlivým údělem.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    VIRIK: ja vim, jak chytam lidicky. ale netusil sem, ze toe reseni questu :))
    dekuji za rady, ale sochare delat nebudu ikdyz vim jak.
    tu sestru este zkusim, estli nekam nepoodejde, ale stala tam jak pribita! :)
    diky!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BOBESH: lidičky chytáš tak, že za nima běžíš a u nich dáš chycení, myslím je to RT, ne útok a spustí se animace chycení. V případě abatyše, když už máš i doktora a jsi si jistý, že všechny důkazy, tak podobně ji zabásneš a dojde k tobě městská hlídka a přebere si ji a ty odtaneš dvakrát více zlaťáků než kdybys to jen šel oznámit.

    Abatyše odchází se soumrakem, dycky ny chvíli, pak se vrátí, pak zase na chvíli... zkus to častěji, tuším v noci. Ale je tam ještě chvíle, kdy jestli už jsi sebral ten její elixír, tak s ním běžet za doktorem do pohraničního městečka.

    sochař je asi jasnej, hlava medusy a pak rychle s ní, než se vyčerná, na místo střetu s "ptákem" :D

    propustka přes hranice, dá ti ji šéf guardy, jakmile chytíš toho týpka a doděláš několik základních úkolů od něj ve Vernwothu...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ne ne! :O tak ty voe...
    Elena is waiting out front of the door to the sick room now, and you need to grab her with :r2: to turn her in, which completes the quest.

    jako je fakt, ze ten grab nepouzivam ani v bojich. ale ze to bude mit vyuziti zrovna v tomhle pripade...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BOBESH: Ad q2. Prizbam se, ze tady jsem googlil a jsem za to rad, protoze je to naprosto nesmyslna kravina, ktera by me nenapadla. Jestli uz mas vsechny dukazy, tak na abesu pred dverma proste skoc Eckem a to to zavrsi. Mozna se neco takoveho ceka i u q1? (Ale nevim, ten jsem zatim nedelal)
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    BOBESH: Ja zas jednou za cas fostanu z niceho nic pecku a zivot mi spadne na petinu... A jelikoz jsem to hral doted spos jak hack n slash rubacku, tak vubec, koho jsem kde nasral ci co :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam